Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz #56474624 #51 üzenetére

    A legtöbbet gyakorlatilag a füled számítja. Minden más csak ahhoz képest...

    Meg mondjuk az sem mindegy, hogy egy alaplapi(vagy USB-s) szoftveres hangkártyát használsz(Ráadásul az Audigy SE is szoftveres, ha jól tudom, meg az X-FI Extreme Audio is), vagy egy jobb fajta X-FI-t, esetleg Xonart, hogy a százezres profi hangkarikról ne is beszéljek, meg elvileg az is számít, hogy jack kimeneten vagy SPDIF-en tolod ki. Sőt, az is, hogy panelban laksz vagy téglaházban, és milyen messze a főútvonaltól...

    Tudom, hogy a félmillás szett sem a csúcs, de gyakorlatilag a 30-50 ezres kategória fölött az én fülemnek mindegy(igen, van orvosilag igazolt halláskárosodásom, de a legtöbb mai embernek szintén van, ha kisebb is), és gyanítom a többség is egy pöppet többet törődik az ár/érték aránnyal, mint a vájtfülűek.

    Mondom, addig semmi bajom az audio ínyencekkel, amíg nem kezdenek el lenézni. Az viszont rövid úton elgurítja nálam a gyógyszert.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák