Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    Nah megérkezett nekem is a ''kisz drágaszágom'' :)
    Kajálni mentem haza ezért gépen nem próbáltam ki, csak így a kezemben fogtam.
    Első benyomások:

    A formája nagyon jó, remekül kézreáll még nekem is, annyi problémám van vele hogy lehetne picit hosszabb mert az újjaim vége kicsit lelóg az elején ez azonban nem befolyásolja a használatát(és valszeg nekem vannak az átlagosnál hosszabb újjaim:) ).
    Az anyag és összeszerelés minősége nagyon jó, a copperhead mellet feltünően, igazi profi cucc.A felső burkolat anyaga nekem nagyon tetszik, csúszás és izzadásmentesnek tűnik.
    A fő gombok végre halkabbak kattintáskor mint a copperhead esetében, ez is elég pozitív változás, igaz el tudnám képzelni h még ennél is halkabb legyen. A kábel vastagsága és hajlékonysága így elsőre megeggyezik a ch-ével.
    Az egér teflontalpai anyagában majdnem megeggyeznek a steelpad s&s-hez adott teflon tappancsokkal ezért majdnem ugyanúgy csúszik, bár ezt sem vizsgáltam meg rendesen kb 20mpt volt az egérpadon.
    Bővebb vizsgálódás és beszámoló majd este:)

    Addíg is írok egy mailt a boltnak h minden ok és megkérdem ezt a garanciális dolgot.

Új hozzászólás Aktív témák