Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
PaJa1
őstag
válasz
Bazzzs
#23942
üzenetére
Jaja, oda érdemes írni ha eltűnt. De a contact us-t keddig-nálunk ne használjátok erre, addig meg kéne kapnotok a "lejárt" APt.
csige,
Nekem van ilyen belassulós, felgyorsulós jelenségem. Akkor jön elő ha már pár órája fut a játék. Videokari melegedésre vagy memoria kezelési problémára gondolok. De szerintem inkább az utóbbi lesz. Régen is fos volt a memoria kezelés, szerintem még onnan maradt meg a hiba. Meg az sem mindegy, hogy melyik chat csatornát jeleníted meg
Én olyankor a futam után ahol tapasztalom a sebesség változást újraindítom a játékot, akkor megint jó szokott lenni általában. Örülök, hogy más is találkozott ezzel. Milyen konfigod van?
Új hozzászólás Aktív témák

- Xiaomi 13 Pro - szerencsés szám
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- TCL LCD és LED TV-k
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Diablo II: Classic és Resurrected
- Budapest és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Milyen alaplapot vegyek?
- SSD kibeszélő
- További aktív témák...
- Keresünk Galaxy S22/S22+/S22 Ultra
- Akció! Csere-Beszámítás! Asus Zenbook 14 UM425IA! R7 4700U / 8GB / 512GB SSD!
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro Max 256GB Sierra Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4127, 100% AKKSI
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
- Bontott 0perces STARLIGHT MacBook Air 15" M4 10C/1G 16GB 256GB Gar.: 1 év APPLE gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Én olyankor a futam után ahol tapasztalom a sebesség változást újraindítom a játékot, akkor megint jó szokott lenni általában. Örülök, hogy más is találkozott ezzel. Milyen konfigod van?
