Új hozzászólás Aktív témák
-
KLR
csendes tag
Sziasztok.
WinCC flex projekt migrálási problémával küzdök.
Egy régebbi gép projektjét szeretném migrálni WinCC flex 2008 SP5-re vagy TIA V13-ba. Az eredeti projekt WinCC flex 2007-ben készült, OP77A a kijelző. Mivel nagy a generációs és verzióbéli különbség, az SQL Server miatt a projekt direkt nem migrálható. Először migrálni kell 2008 SP2 / SP3 az eredetit, majd azt be lehet olvasni az 2008 - SP5-be.
Virtuális gépre telepítettem XP-t meg meg WinCC flex 2008 SP2, projekt beolvasva minden gond nélkül. Nincs hibajelzés, működik a szimuláció is. Az új példányt átmásoltam és megpróbáltam megnyitni Win10 x64 alatt WinCC flex 2008-ban, de beolvasás közben ezt a hibát kapom:"Error : Final conversion steps failed. Save has been disabled by WinCC flexible. Please contact technical support. System.InvalidOperationException: The culture name 'sr-SP-Latn' is invalid. It cannot be mapped!
at Siemens.Simatic.Hmi.Utah.Common.Services.CultureMappingService.MapCultureName(String cultureToMap)
at Siemens.Simatic.Hmi.Utah.Text.BaseText.Siemens.Simatic.Hmi.Utah.Text.ITextRepair.Repair(ICultureMappingService mappingService)
at Siemens.Simatic.Hmi.Utah.Common.Services.CultureMappingService.MapCultureTables(IContext context, Type type)
at Siemens.Simatic.Hmi.Utah.Text.RepairTexts.Repair(IContext context, Boolean wasConverted, IList conversionInfo, IList openInfo)
at Siemens.Simatic.Hmi.Utah.Database.DatabaseItem.HandleProjectOpened_RepairServices(Object sender, HmiObjectEventArgs args)"A belvasás után nem láthatóak a képernyők, majdnem az ősszes opció a menükben szürke és nem lehet menteni se. Az eredeti projektben három nyelv van: angol/német/szerb.
Szeretnék segítsséget kérni. Van-e valakinek megoldása?
Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone topik
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- PlayStation 5
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Linux kezdőknek
- balojazz: Szódakészítés üzembiztosan és olcsón! Figyelem, csak hardcore szódázóknak!
- Milyen TV-t vegyek?
- Nagy aksival és erős hardverrel megjött Magyarországra a Poco X8 Pro és Pro Max
- Autós topik
- További aktív témák...
- iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen
- LG UltraWide 32UL950-W IPS Monitor! 3840x2160 / 60Hz / 5ms / FreeSync
- 27% - MSI MAG 27C6F Monitor! 1920x1080 / 0.5ms / 180Hz / FreeSync
- 134 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX8H) - Intel Core i9-13900HX, RTX 4090
- DTK 2.1 Multimedia Speaker System 3D-168D
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


