- Kemény üzenetet küldött a gyártói részlegnek az Intel társvezetője
- Teljes fényárban: Chieftec Apex Lumo gépház
- A gyári kábelek fontosságára hívják fel a figyelmet az új GeForce-ok gyártói
- Gyártófüggetlen módon oldja meg a részletes geometria problémáját az AMD
- Hardvereket szállít a virtuális fuvaros
- Gyártófüggetlen módon oldja meg a részletes geometria problémáját az AMD
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Micro Four Thirds
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- Mindent visz: A GeForce RTX 5080 tesztje
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Milyen billentyűzetet vegyek?
-
PROHARDVER!
PlayStation 5 összefoglaló
A túlzott offolás és a konzol vs PC téma nem megengedett!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Cipas
tag
Megpróbáltam amúgy már én is csak az appban belépni, úgy kezdte hogy egyből kidobott, nem tudtam belépni, kértem új jelszót, aztán 2 lépcsős azonosításhoz kiküldött sms valami nagyon hosszú telefon számról érkezett.. egyenlőre nem írtam be a kódot.. szerintetek a konzolt érdemes bekapcsolni, vagy előtte egyeztessek supportal a szituációrol.
-
Cipas
tag
Hát, valahogy megértem azokat akik kicsit agresszívabban reagálnak erre, és dühíti őket... igazából úgy érzem hogy ez a pohár csak telik telik és ezért lehet kicsit érzékenyebb több felhasználó, előfizető erre..nem konkrétan a Playstation, hanem a cégek hozzáállása, de a Sony is ide illeszkedik.. addig vagy jó ügyfél amíg nem vagy az, addig kinyalják a lyukadat, ha már befizetted a pénzt, onnantól nem érdekli őket veled mi van.. telefon, illetve otthoni internet - tv szolgáltatókról tudnék mesélni.
Ezért bosszantó csak a dolog, szerintem 2 nap simán belefér, hogy nem játszunk, magamtól is van több ideig nem kapcsolom be a Playstationt. Ezért engem nem annyira zavar, inkább az érték, meg a bankkártya kicsit aggasztó ha ez hekker támadás lesz.
-
Cipas
tag
Sziasztok
egy arctis nova 5p fejhallgatót vettem ps5 konzolhoz... hangzás jó 2 óra elteltével is nagyon kényelmes..DE!!!
A play áruházban letöltött steelseries companion app nem találja a device-t, nem tudom párosítani...a Bluetooth működik, a 2.4 wireless is, de az app ban tudnám beállítani a preseteket a ps5 höz, de nem sikerül az appban..
Néztem videókat, hivatalos oldalt is, nem vágom mi lehet a probléma. Telefonomon Android 12 van, xiaomi mi 10t típus
Valakinek van tapasztalata ezzel? -
Cipas
tag
válasz
hombre[EU] #188203 üzenetére
U8hQ nem találtam....
-
Cipas
tag
Pulse 3d van 1 éve, hangzás nem rossz,de nekem 30 perc után nagyon kényelmetlen, nyomja a fülem.
Elgondolkodtam, hogy valtok, sok jót olvastam steelseries arctic nova 7 ről, de viszont valaki írta hogy ps5 chat közbe nagyon zajos,recseg a beszéd hang.
Az új pulse jobb, vagy inkább nézzek más gyártót a Sonyn kívül?
Miket tudnátok ajánlani, főleg ps5-höz használom majd. -
Cipas
tag
Sziasztok
Nem élethez szükséges dolog, de lehet olyan programot, vagy beállítást találni ami játék közben kiírja a paraméterek, főleg az fps-re lennék kíváncsi... videókban látom hogy tesztelik,ezt mivel lehet megcsinálni? -
Cipas
tag
válasz
czako.g #188088 üzenetére
Ha nem akarsz mellé fogni 1 hónapra fizess elő a középső csomagra a ps plusra
Ott a game katalógusban benne vannak a Playstation legjobbjai ( néhány hiányzik, de elég ez kezdésre)
Last of us 1 remastered, Ghost of Tsusishama, God of war, és most bekerült a Göd of war: Ragnarök is játéknak, ratchet and clank rift apart, death stranding, Spiderman miles morales...stb...ezek közül nagyon sok magyar feliratos játék is van[ Szerkesztve ]
-
Cipas
tag
-
Cipas
tag
válasz
Wesder #187934 üzenetére
Sajnos ezt inkább magyar mentalitásnak nevezzük,nem elég az eladás, több és több haszon kell..
Osztrák és német boltban olcsóbb volt, pedig ott is volt infláció
Nyilván abban is van valami hogy gyengül a forint, de a ps 5 alapgép idején nem gyengült annyit számítások alapján, hogy a 150k digitális gépet, adták 230ért, az több mint 30% -os emelkedés, negyed év leforgása alatt -
Cipas
tag
Sziasztok
Előre elnézést kérek tőletek, és ne harapják le a fejemet azok, akik már a puszta kérdés tényén dühösek lesznek
2 éve van Ps5 gépem. Láttam videót, hallgattam podcastot is, de mindig más más véleményeket kapok, hogy megéri e PS 5 pro rá váltás.
Akinek van/volt sima és PS5 pro is ,mj a véleménye?
Csak az ár lenne az ami miatt nem éri meg,vagy egyáltalán nem lehet észrevenni a különbséget a két gép között például ugyanannál a játéknál?
Nagyjából a pénzt tudom máshová is tenni, de elgondolkodtam rajta, a sima gépet ajándékba kaptam, így eladás után egy új ps5 árát kéne még hozzá tennem kb.
Mi a véleményetek? -
Cipas
tag
Sziasztok
PS appon belül a Stars menüben csomó pontom volt és láttam be lehet váltani pénzre,amit a profilomhoz ad majd...
Ez megtörtént,de sehol nem látom azt az összeget amit a pontok bevaltasa miatt kaptam..a pontok eltűntek a stars egyenlegrol. Hol találom?
Illetve ha például van egy 30k játék és én nekem van 10k egyenlegem,akkor azt a storeban autamikusan azt írja majd vásárláskor hogy 20k az ára,vagy valahogy aktiválnom kell vásárláskor azt a 10k egyenlegem? -
Cipas
tag
válasz
TrishtanAG #183847 üzenetére
Bankkártyás vásárlás során vissza
Kód beiras/ felhasználás után elméletileg wallet[ Szerkesztve ]
-
Cipas
tag
válasz
TrishtanAG #183711 üzenetére
Ma felvettem a magyar Playstation supportal a kapcsolatot, teljes árat vissza tudják adni, hiába játszottam vele pár órát, ha mondjuk már töltottem volna le játékot,meg pl egy játék azért akciós mert van PS plus és megveszem, akkor már talán más a helyzet...
Hátha valakinek segít, elméletileg van 14 napos idő ablak,amig vissza tudod kérni bármilyen ps store vásárlásod, játék esetén elbírálják -
Cipas
tag
Sziasztok
Tegnap vettem 1 éves PS plus essential előfizetést,kb. 2-3 órát nyomtam a COD-ot multiban...
Van rá esély hogy vissza kapom az előfizetés árát, mert ma vissza igényeltem..illetve ilyenkor vissza utalják az egészet, vagy minimálisan csökkentik az összeget?[ Szerkesztve ]
-
Cipas
tag
Sziasztok
Wukong véleményem ha érdekel valakit
Én végig vittem, még 1-2 boss maradt ahová visszamegyek lecsapni őket. Valószínűleg ng+ elkezdem, habár kb. 4-5 ellenfél az idegeimre ment, nehezebb szinten nem tudom mi lesz velem 😄
Összességében nálam egy goty játéknak indult, de aztán szépen faragódott le a rá adott értékelési pontjaimbol a végére. De még így is egy nagyon jó játék, inkább pozitív mint negatív szájízzel értem a végér. Lehetséges, hogy a PS5 masina korlátai miatt van, de az elején még tűrhető volt a "játszás" de aztán néha olyan akadozások,frame droppok jöttek szembe, hogy néha ezért nem tudtam a harcokat megvívni győztesen.
Csak PS5 konzolom van, soha nem vettem részt a pc VS konzol szóvaltásokban, imádom a ps 5 konzolom, és nem cserélném le semmi más játékra alkalmas eszközre. De a Wukongnál valahogy az optimalizálás nagyon elcsúszott, és ha pc-n ugyanez a játék, stabilabban fut, akár picivel szebb grafikával (tudom iszonyat pénzért cserébe), akkor a pc tulajdonosok ugyanezzel a játékkal játszva nagyobb eséllyel találták meg az év játékát. -
Cipas
tag
válasz
F-ECT$ #167124 üzenetére
kb villámgyorsan végig játszottam a rift apartot, habár nem kifejezetten indienek mondanám, de valami fenomenális volt, mostanában a rayman legendshez leülök 10 perceket,de ez nem én vagyok
Mármint az indie vonal nem az én világom, darabig poénos, de történt,vagy fejlődés nuku -
Cipas
tag
Sziasztok
Lehet hülye kérdés,de így a Spiderman 1,2, miles morales után kiüresedett a gamer lelkesedésem valahogy, űrt hagytak maguk után.
Valami óriási, epikus játékba vágnèk bele,ami leköt, abbahagyni nem lehet
Mit tudnátok ajánlani (last of is, horizon, elden ring kész)
The Witcher 3 mennyire ütőképes így 2024 ben ps5re?
Érdemes elkezdeni?
Mert egyik jelölt talán lehetne tesztek alapján... -
Cipas
tag
kép beállításoknál ps5 menüben van a vrr, ami automatikusra van állítva. Tévém game mód menüben van olyan hogy freesync.. mindkettő képfrissítési beállítás.. szerintetek a tévén is be kell kapcsolni a freesyncet , a képfrissítés nem fog megbolondulni?
Vagy pont azért kell bekapcsolni hogy ne legyen bolondos a képfrissítés -
Cipas
tag
Sziasztok
Vennék jó fülest ps5höz. Először majdnem felultem a hype vonatra és pulse 3d rendeltem,de jobban utána járva már nem egyértelmű a helyzet. Árban azért nem mennék 40k fölé, ebben az árban amit még néztem a turtle 600 gen 2 ami megfogott. A hangzás nyilván fontos,de első szempont a kényelem és az állíthatósága lenne,még a vezeték nélküliseg sem annyira nagy baj, nyilván ha van rá lehetőség Bluetoothos+ vezetékes a legjobb.
Tudtok valami jót ajánlani mit vegyek?[ Szerkesztve ]
-
Cipas
tag
válasz
cross56 #134192 üzenetére
Persze, grafika jobb,meg azért atdolgozzak a mozgást, maradva az alapoknál, én végigjátszottam a Last of us 1et meg PS 4 pro gépen,meg lett a PS 5 és megvettem a Last of us 1 remaket..nem mondom hogy újdonság volt,de extra élményt nyújtott a PS 5 verzió, azaz a remake a sima remastered verzióhoz képest. Stabilabb,szebb, gördülékenyebb, de mivel az alaphoz nyúlnak én úgy gondolom hogy hiába most kiadnak egy remaket az akkor is egy régebbi játék..nem új de perwollal mosva
[ Szerkesztve ]
-
Cipas
tag
válasz
Rigormortiis #134100 üzenetére
Aha pulse 3d gondolkodom, most egy atmos soundbar van mélynyomóval, számodra mennyire ad extrát a fejhallgató az előtte általad használt hangtechnikához?
-
Cipas
tag
válasz
Fox Mulder #133871 üzenetére
Abban van,de amit fentebb írtak nen állítottam be még, este megpróbálom aztán írok, köszönöm nektek a segítséget, remélem sikerül majd.
-
Cipas
tag
Sziasztok
Tegnap jött meg az új tv, hisense u8hq, Playstation 5 egyből rá kötöm, hátul a 4k 120hz HDMI foglalaltba dugtam a ps5 kábelét, de a videó beállításoknál ,a lehetőségek között csak a 60 hz jelenik meg. Valaki tud megoldást?
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban tilos:
• hirdetni
• konzol vs PC téma
- Gyártófüggetlen módon oldja meg a részletes geometria problémáját az AMD
- Gitáros topic
- Politika
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Egy Biztonsági őr kalandos útja.
- Formula-1
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Milyen NAS-t vegyek?
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- További aktív témák...
- Raktáron, PlayStation 4 Slim 500GB SW:11.00!!!, györű szép állapotban, 6 hó garanciával, üzletből!
- Újszerű Xbox Series S 512 2db kontroller
- Konzolok karbantartása // Portalanítás - Pasztázás // www.brservice.hu // Posta // Számla
- Újszerű - MICROSOFT Xbox 360 Slim RGH 500GB HDD tápegységgel, vezetéknélküli gamepaddal
- Dobozos, garanciális ASUS ROG Ally ex1 konzol+ dokkkoló+ táska! AkciÓÓ!
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest