Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz .LnB #204468 üzenetére

    Fiatalabb csikó koromban vehemensen próbáltam érvelni mellette, hogy amit én hiszek, urambocsá tudok jónak, az egy általános dolog és valószínű mindenkinek így kellene gondolnia, vagy ha nem, akkor egyfajta önkéntes misszionárius szerepet magamra erőltetve adjak hangot a kétséget nem ismerő hitemnek.

    Azóta eltelt pár év, változtam én és a világ is, csak röhögni tudok azon ahogyan gondolkodtam korábban.
    Csak példaként említve, ha én űzök egy sportot az sokak számára érthetetlennek tűnhet, de ugyanígy vagyok egyes ismerőseim tevékenységével is, de miért is kritizálnám én őket emiatt? Mások a preferenciák, ennyi.

    30 évvel ezelőtt valószínűleg befolyásló erővel bírt volna egy Disney az ízlésemet illetően, de most ennyi megismeréssel, tapasztalattal a hátam mögött miért nem kapcsolhatna ki egy Végjáték vagy a Zöld könyv?

    Jelenleg olyan filmeket nézek meg a gyerekkel, amit korábban le sem köptem volna, de most muszáj gyermek énállapotba kerülnöm, hogy ez is közös kommunikációs csatorna legyen közöttünk, nem lehetek mindig csak apa, aki csak az útját egyengetem.

    Vagy példaként említhetném a Fast and furious sorozatot is, sokszor hangot is adtam az értetlenségemnek, pedig hogyne érteném, csak nem akartam elfogadni.

    Szóval nem, nem értek egyet, hogy ízlésvilág alapján állapítsak meg halmazokat, hogy mi normális és mi nem, mert amíg évekig döbbentem váttáfákoltam, hogy miként lehet egy ilyen xar sikeres, mint a Minecraft, most a 6 éves gyerek mutogatja miket épít, én meg csak nézek mint a moziban.

    És még vmi, a végére. Tudnék komoly kritikákat megfogalmazni a Disneyt és Marvelt illetően, de akkor is egy olyan dolog kreáltak a vászonra, amit korábban gyerekként el sem tudtam volna képzelni és bármennyire is elkoptatták az egészet, azért a bennem, bennünk élő gyerek időnként kikukucskál a valóság függönye mögül.
    Akár egy filmnél, vagy éppen egy játék esetében.

    [ Szerkesztve ]

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák