Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrhitoshi

    veterán

    válasz haddent #44891 üzenetére

    Nem feltétlen illegális. Például olyan sorozatokat letölteni, amik itthon nem érhetők el, az nem illegális, hiszen nincs, amit megszegtél, és ilyen sorozatokat sokan néznek itthon.
    Nekem nem hiányzok ilyen funkció, sőt egyébként funkciók tekintetében elégedett vagyok. Ha nagyon film buzi lennék, és nem lenne elég az agyontömörített x264 kodek .mkv konténerben, akkor vennék egy normális HTPC-t, de jó az is, ami a TV-ben van.

    Spotify, meg normális YT kliens viszont elférne. YT kliens okádék. Na meg kiterjeszthetnék a PS appot a többi platformra is, pl WP-re. Úgyis kivonul a mobil piacról hála az égnek a Sony. Remélem mozdul valami ebbe az irányba, mert emiatt tuti nem fogok venni androidot. :W

    (#44944) gyuribácsi88: awww. Isteni játék. Először 2010 környékén próbáltam PS3-on. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a platformer játékokat. 9eurót nagyon megér. Egyébként PS3-on volt +-ban, szóval nem ellenkeznék, ha megint lenne PS4-en.Ezért is hittem azt először, hogy ingyenesen érhető el. :B

    [ Szerkesztve ]

    PS4

Új hozzászólás Aktív témák