Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    válasz Lacces #8193 üzenetére

    "Hát nem tudom, de én alapból úgyszoktam, hogy van az IDE (Fejlesztő eszköz, legyen az NVU vagy bármi...)
    Ha ott írok valamit, speciel a HTML-ben, akkor elmentem.
    Aztán egy böngészőben megnyitom a fájlt, amit módosítottam, és ott megnézem az eredményt.
    Meg szerintem ezt így célszerű is, hogy mindig ott nézed meg, hogy hogyan néz ki "

    Pontosan ezt csináltam. Ezért nem értettem, miért nem működik? Aztán inkább az NVU-ból kimentettem egy .txt-be, átírtam a kiterjesztést, és láss csodát, utána már megjelent, amit akartam. Előtte is, meg utána is .html-ben mentette (mármint az NVU is abba mentett, meg a .txt-ből is azt csináltam) tehát elvileg ugyanaz a két program, mégis, az egyiket megjelenítette, a másikat nem :F

    XHTML miatt azt olvastam hogy célszerű inkább mindent kis betűvel írni és úgy megszokni mert abban csak az az elfogadott.

    coco2: akkor már értem, mi az a másik program amit meg a tanárom küldött nekem, mert az is ugyanezt csinálja úgy látszik, hirtelen nem tudtam, mit kezdjek vele :DDD a másik az appserv win32

    És így már értem, hogy miért nem akarta megjeleníteni, azt hitte, hogy én ezeket akartam megjeleníttetni, mindjárt más... :DDD Notepadban viszont nem színez, és ahogy én láttam ilyen kezelőfelületeket ott bizony színezett szépen, ami azért is lenne jó mert egyből látom a színéről, mi micsoda, vagy hogy nem hagytam e véletlenül nyitva valamit valahol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák