- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Samsung LCD és LED TV-k
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- Véleményes teszt bizonygatja mennyit ér a Macbook Neo 8 GB RAM-ja
- Törölte az idei asztali csúcsprocesszorát az Intel
- OLED TV topic
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- VR topik
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
cucka
addikt
válasz
Paulie86
#2442
üzenetére
talán azért rossz , mert igyekszem mindent DIVekbe pakolni, ez a login kód is div tagek között van, azért is mert más megoldást nem találtam hogy oda pozícionáljam ezt a loginos ablakot ahova akarom.
Nem, rosszul közelíted meg.
A szép php kód írásának talán a legfontosabb feltétele, hogy a php részeket különválaszd a html sablonoktól. Erre egyébként nehéz tuti tippet adni, mert ugye a feladattól is függ.
Itt például arról lenne szó, hogy minden alkalmazáslogikához tartozó kód a html előtt legyen. Ha el kell dönteni, hogy átirányítod-e valahova a felhasználót vagy sem, azt ne valamelyik html tag-be berakott php kóddal tedd. Ennek előnye, hogy a programod és a program által előállított html között minél lazább legyen a kötődés. (Igazából a php nyelvnek semmi köze a html-hez, csak a legtöbb esetben arra használjuk, hogy html kódot gyártsunk vele. Ha egy php file-ban a sok html részbe be vannak iktatva rövid php kódok, az nem azt jelenti, hogy az html lenne. A <?php ?> tag-eken kívül eső szövegekre tekints úgy, mint ha php-ban print-el iratnád ki őket.)
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen okostelefont vegyek?
- Nem lesz erotikus ChatGPT
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Samsung LCD és LED TV-k
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- PlayStation 5
- Még a saját szövetségeseivel szemben is fegyverként használná az AI-t az USA
- Villanyszerelés
- További aktív témák...
- Dell Latitude 7390 2in1 360 fokban kinyitható 13,3" FHD IPS touch, 8650u, 16GB RAM, jó akku.
- DELL Latitude 5420 Core i5-1135G7
- Eladó LG 43UN71003LB 43 4K UHD Smart TV
- Kicsibe van ennél jobb ár-ér arány? Phanteks - Enthoo Evolv ITX - PH-ES215P BK INGYEN Szállítva!
- A kis CUKISÁG! IWIN A1 ITX 600W PSU Ingyen MPL-el Érdekelhet?
- HIBÁTLAN iPhone 13 Mini 256GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4673
- 512GB NVMe SSD, 1 év gar - 2230
- Eredeti Lenovo 300W töltők - ADL300SDC3A
- Apple Macbook Air 13,6 M4 10C CPU/8C GPU/16GB/256GB - Ezüst - HUN - mw0w3mg/a - 3 Ciklus 2+ év gari
- Dell D6000 univerzális dokkoló USB-C/ USB-A, DisplayLink & Dell WD15 (K17A) USB-C + 130-180W töltő
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

