Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Taci

    addikt

    válasz sztanozs #20319 üzenetére

    kell egy prepare persze még bele

    Ahh, annyit szenvedtem vele, hogy végig hibaüzenetet dobott (Call to a member function bind_param() on bool), mert nem tetszik neki a lekérdezés. De nem tudtam rájönni, mi a baja, mert adatbázisban futtatva (és a "?" paramétereket átírva persze) tökéletesen futott.

    Aztán így 2 óra szenvedés után végül arra jutottam, hogy teljesen lecsupaszítom és visszakövetem a kódot, és végül rájöttem, hogy táblát nem lehet paraméterezni, azon halt el végig...
    "SELECT * FROM ? ORDER BY ? DESC LIMIT ? OFFSET ?" Ott FROM utáni paraméternél csúszott el. De így végre megvan. :)

    De így összerakva már működik az infinity scroll-szerű megoldásom is. Így már ezt el tudom tenni, hogy oké, van egy működőképes változatom (erre a kérdéskörre), így nézhetem a pagination-t, és ha azzal nem menne (valamiért), akkor erre vissza tudok állni.

    Milliószor akartam írni, segítséget kérni (ebben a prepare-es elakadásban is), de örülök, hogy végül nem tettem, és magamtól találtam rá a megoldásra, így sokkal jobb tapasztalat. :)

    Köszönöm az iránymutatásotokat!

Új hozzászólás Aktív témák