Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xtremez

    aktív tag

    Üdv,
    Pár hónapja lettem tulajdonosa 2 128 gb [Blitzwolf BW UP3] pendrivenak. Sebességre nincs panasz, viszont sajnos olyan jelenséggel szembesültem, hogy az egyik ntfs re formázva kétféle okos tvn-n se működik, holott terrabájtos HDD-k hibátlanul mennek. A másik dj pultban való használatra lett, ami fat32 re van formázva(a media player fat32-őt kezel, 2,5"-os külső házas 500 gigás SSD tökéletesen működik) és megfelelően exportálva rá a tartalom, meglepődve szembesültem, hogy nem képes beolvasni a lejátszó. Valakinek van erre ötlete ? pc-n tökéletesen olvasom és írom. Próbáltam újra partícionálni hátha esetleg valamin fennakadt, de semmilyen módszerrel nem történt változás.

    Ide lettem irányítva a milyen pendrive-ot vegyek topikból.

    A tv-k hagyományos NTFS lemezeket kezelnek tökéletesen.

    Az MBR/GPT ellenőrzést is megcsináltam és a rendszer szerint MBR, aminek működnie kellene, de mégse.
    Itt van két kép is róla. Ez az ntfs-re formázott drive, de a fat32-es is MBR.

    Bármi más trükk, megoldás valakinek ? Valamibe mélyen kellene turkálni ?

    Szuper cuccok lennének, de amire kellene azokra pont nem használhatóak. Nagyon kellemesen másolok rá pc-ről fájlokat, de ez így ciki..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák