Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz rnrn #65258 üzenetére

    De az se semmi, amit a szomszéd lépcsőházban lakó fazon csinált velem... vacakolt az autóm, alig tudtam vele hazajönni, gyors kerestem egy szabad helyet, hogy minél előbb leállítsam az autót. Nem figyeltem, hogy hová álltam.

    Erre MÁSNAP (tehát 1 nap után) jött a fószer, kaputelefonon felcsörgetett, hogy ne álljak az Ő HELYÉRE, mert hogy ő 40 éve oda áll... mondom ez kész, nem szeretek telefonon-kaputelefonon társalogni, így hát kinyitottam az ablakot és frankon lekiabáltam (a fejét is), hogy tudtommal közterületi parkolóban nincs bérelt hely :)

    Való igaz, akkor már láttam, hogy arra a helyre álltam be, ahová ő szokott, de könyörgöm, 1 napja állt ott az autóm, ráadásul MŰSZAKI HIBA MIATT. Ez az okostojás meg képes volt ilyenért zaklatni az otthonomban. Hiába mondtam neki, hogy csak átmenetileg álltam oda, mivel nem tudok odébbmenni a kocsival és hirtelen csak oda tudtam beállni, de ez őt nem érdekelte, csak mondta, hogy "akkor se álljon a helyemre!"

    Oké, nekem is meg van a "megszokott" helyem a parkolóban, amikor szabad, oda szoktam letenni a verdát, de speciel az én helyemet lassan 3 hete foglalja egy szerintem szintén műszaki hibás autó, legalábbis nem mozdult azóta. De kit érdekel? Van rengeteg hely nálunk mindig a parkolóban, állok máshová...

    Viszont én békés fazon vagyok, fogtam hát és SZAKADÓ ESŐBEN lementem a feleségemmel és áttoltuk az út másik felén egy szabad helyre a mozgásképtelen autót!

    Féltem, hogy az az őrült manus nehogy valami kárt tegyen benne (mittudom én, megkarcolja, gumit leereszti, képes ilyesmire szerintem, a szeme sem áll jól...).

    Jobb a békesség jeligével inkább én alázkodtam meg!

    [ Szerkesztve ]

  • Dluinet

    nagyúr

    válasz rnrn #65258 üzenetére

    szeretem az ilyen oldalakat, de csak addig amíg fel nem kerülök rá, egy buzgó paraszt miatt,a ki sajátjának gondolja azt a helyet

    "Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Új hozzászólás Aktív témák