Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz krx21 #13721 üzenetére

    Ok, de mi a helyzet a mozgásmegjelenítéssel? Az LG 8-as szériájában debütált az Alpha 9 proci. Hoz ez valami pluszt a tavalyihoz képest? Ugye a Sony-nál nem történt ilyen irányú változás, szóval ott max a 2018-as LG panel ami pluszt adhat.

    Ahogy olvasom az rtings tesztet, ott a Motion pontszám alig lett jobb a tavalyi C7-hez képest, gyanítom az is csak azért lett jobb, mert van BFI. Persze ez is olyasmi megoldás, mint a Sony BFI-je, azaz OLED-nél használhatatlan.

    ui.: az oprendszerek minősítése is megoszlik. Van aki fikázza az Android TV-t, de van aki a WebOs-t is, ahogy a Tizent is. Szerintem nem tökéletes egyik sem. Az Android legalább szabadabb felhasználást biztosít, ráadásul sokaknak ismerős a telefonos környezet miatt. Mindenesetre furcsa hogy ez miatt lettél LG Fan. :B ;]

    [ Szerkesztve ]

  • Tulku

    veterán

    válasz krx21 #13721 üzenetére

    A B7 kezelése számomra felülmúl eddig minden TV kezelését....

    Mind képben mind hangban "magára lehet hagyni", lejátszóként is megállja számomra a helyét, pillanatnyilag teljesen különálló egységként van jelen a nappaliban és semmi szükségem egyéb kiegészítőkre...
    Nyilán egy oppo 205 vagy egy mark levinson házimozi rendszer nagyot lendítene képileg, hangilag, de nincs rá szükség, így jó ahogy van...

    Nem tudom milyen egy androidos tv kezelése, nekem egy 4k andoid lejátszóm van, de ott minden egyenbet kiheréltem és be sem léptem a gmail fiókommal ezért csak szimpla játékosként van használva, így elviselhető, ellenkező esetben frissít, jönnek a levelek, értesítések...megőrültem tőle...persze gondolom a sony android rendszere sokkal gyorsabb kezelhetőbb...

Új hozzászólás Aktív témák