Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz tbs #1009 üzenetére

    A pénztáros rendes volt, köszönt is, meg a sztornót is gyorsan nyomta, csak először lehúzott egy kék Bondot a csávónak, aztán mikor az kiáltott, hogy ''Azt mondtam hogy 5 kék Multit!'', akkor ütött be a ménkű, mert a pénztáros kiszólt, hogy ''LAaacikaaa, szólj hogy kulcs kell!!'' Aztán két üres semmittevő perc után:''Laacikaaa, szóltál már hogy kulcs kell!!?'' Aztán 1 perc múlva: ''Laaacikaa.. Eh, bemegyek'' Erre bement a raktárba, és:'' Ba+, itt senki nem dolgozik csak én?'' Mire újabb 2 perc múlva előjött egy álmos csaj, hogy itt a kulcs, aztán villámgyorsan bedugták, gomb megnyom, kulcs kivesz, és már húzta is le az 5 kék Multit. Szóval ez amolyan nem rajtam múlik-balfaszság volt.
    A nem köszönő emberek meg a házunkban lakó két különböző ember, az egyik lefelé, a másik felfelé jövet, meg az utcán egy ismerős.
    A pénztáros meg leszarja hogy ki mikor mit csinál, mert én is csak néha csodálkozom, hogy hétköznap 9 és 12 között mi büdös francot csinál az a kurva sok személyautó az utcán azzal a piszok sok emberrel? Nyugdíjasok? Autóval dolgozók? Ez a munkája sokezer embernek, hogy benzint füstölnek el?

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Aktív témák