- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Ilyen beviteli eszközről álmodnak a digitális művészek
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Azonnali fotós kérdések órája
- Melyik tápegységet vegyem?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Analóg fényképezés
- Felhasználóbarát módosítást kaphat az EU-ban a Nintendo Switch 2
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
Aktív témák
-
VladimirR
nagyúr
válasz
tiv83us
#2455
üzenetére
az egy eliras, az akart lenni, hogy soros (sörös), azaz sorparti
Are you: valamilyen szinten ez is cseteles, csak nem mindegy a sebessege - ugy latom, Te sokkal inkabb a porgos beszlegeteseket szereted, erre is lehetoseg van PH!-s arcokkal, megpedig az IRCNet-en, a #prohardver csatornan (tobbek kozt engem is megtalalsz ott - ha ugyes vagy)
ez sokkal inkabb egy - bar kotetlen, megis valamelyest - informaciokra epulo beszelgetes, mely nem igazan tartozik a szakmai temak koze
nekem szemely szerint nagy szivfajdalmam, hogy az off toic, a faradt goz es ugy az egesz ph nem kulonosebben hasonlit regi onmagara, tobbek kozt azert, mert paran hozzad hasonloan csetelesre hasznaljak (paran csak es kizarolagm, mig masokhnak mentsegere szolhat, hogy szakmai/piac reszen is jelen vannak)
engem zavar, hogy mikor megynitom par oras szunet utan az oldalt, akkor 2-3-4szaz ertelmetlen, csethozzaszolason kell(enne) atragnom magam - ezert hanyagolom mostanaban az OT-t, es ugy az egesz ph-t
asszem most is megyek, tovabbi kellemes forumozast mindenkinek
Aktív témák
- Hardcore café
- Óra topik
- Sorozatok
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Le Mans Ultimate
- Hyundai, Kia topik
- PlayStation 5
- Xiaomi 17 - még mindig tart
- Áprilisban érkezhet a OnePlus Ace 6 Ultra, közben új tabletek is készülnek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! Honor 400 Lite, Honor 400, Honor 400 Pro
- 32GB DDR4 so-dimm laptop RAM 3200MHz 2666MHz
- ÚJ LENOVO Legion 5 PRO - 16"WQXGA 240Hz - i9-14900HX - 32GB - 1TB - Win11 - RTX 5070 - 3 év gar -HUN
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4662, 90% AKKSI
- ÚJ Acer Nitro V 17 AI - 17.3"QHD 165Hz - Ryzen 7 260 - 16GB - 1TB - Win11 - RTX 5060 - 3 év Gar - HU
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

