Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Devid_81 #91686 üzenetére

    A házam az 583 x 230 x 560 mm méretű full tower :

    Régi szett még: 4790K, AF240, 3x 200 TT venti, 3x 120 bq! SW 3 PWM

    Az épített vízhez 16/10-es csőből rendeltem két métert (ez nem a végleges rendelési listám) és azt darabolgattam úgy, hogy ne szívassam meg magamat ha bármi miatt le kell tekernem a CPU blokkot a helyéről, így kanyargósan ugyan de szerintem nem zavaró módon ráhagyással megcsináltam:


    még itt is a 4790K van bent

    A szivattyú bal oldali csatlakozásánál megy ki a folyadék, és nyomja be a CPU blokkba, a blokkból kijövő ágon megy be a radiátorba, majd a radiátorból a szivattyú+tartályba.

    Az általam használt Noiseblocker NB-eLoop B14-PS Black ventilátorok 30 mm vastagok, plusz a radiátor 40mm-es vastagsága. Azaz egy 100mm-es masszív tömb van a ház elejében :D

    Mindez a ház belsejében.

    Éppen, hogy elfértem, és a tartály teteje és a VGA vége között van egy kevés hely.

    Ha most még a VGA-t is bevenném a vizes buliba, akkor ott is ráhagyással csinálnám meg a csövezést.

    A szivattyú kimenő ágán van egy T elosztó, annak a végén egy csap és egy kézzel betekert dugó. Ezen a csapon keresztül le tudom engedi a vizet a rendszerből, de ehhez a szivattyú+tartályt le kell csavarozzam az alul lévő be quiet! ventilátorról és aztán mehet a leengedés.

    Ja és a csőből maradt egy meg nem mondom pontosan hány centis darab, de van vagy 30-40 és ezt egy csatlakozóval rá tudom rögzíteni a csap végére. A másik végét meg egy flakonba vagy bármibe bele tudom vezetni kényelmesen.

    Viszont a ház így ezzel a benne lévő anyagmennyiséggel nehéz lett :D

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák