- Lassacskán fenyőfát állítanak a hardverek
- Tudjuk, de nem tesszük: a magyarok többsége nem törődik adatai védelmével
- Mesébe illő csodakábelt tervezett a GeForce-ok leégése ellen a Segotep?
- Irodát kért, de gyárat kapott Elon Musk a Samsungtól
- Nyílt forráskódú lett a legegyszerűbben használható AI tartalomgeneráló
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Milyen TV-t vegyek?
- Lézervágás, gravírozás
- MILC felhasználók szakmai topikja
- Milyen monitort vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen egeret válasszak?
- Mesébe illő csodakábelt tervezett a GeForce-ok leégése ellen a Segotep?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
Aktív témák
-
Blaise
veterán
válasz
ngabor2
#1677
üzenetére
Nemtudom, hogy tényleg annyira szar lenne, de ebben az árkategóriában ha már választani lehet, akkkor mindenképp érdemesebb azt, aminek az összeszerelési minősége ''kicsit'' jobb mint mondjuk az Acer, és jobb szervízháttere van.
Valószínűleg azért veszik olyan sokan az Acert, abból is az alsóbb árkategóriás típusokat, mert aki alap dolgokra akrja használni, azoknak bőven megfelel.
Egyébként én az Asus-t nem sorolom az ''alsó'' ketegóriába, szerintem nem rossz gépek, ráadásul 2 év gari is van rá.
mod: Még állítólag idén elérhető lesz sulinetben a Lenovo C200, amiben már Core 2 Duo proci van, és normál 15-ös monitor. Egyebekben hasonlít az N100-hoz...érdemes lehet azt megvárnod
[Szerkesztve] -
pgyuf
tag
válasz
ngabor2
#1677
üzenetére
Azért és jobban beleolvasnék az acer, fusi fórumokba, mondjuk egy hetet visszamenőleg. Konkrét hiba lehet az akkumulátor taljesítményének drasztikus csökkenése, az alaplap hibák, a dvd drive elromlik, az lcd-n hot pixelek jelennek meg. És ez még csak az Acer-re jellemző. Persze nem mindegyik, sőt csak töredékének lehet ilyen hibája, de tetszik nem tetszik az acerrel, a fusi-val több gond van, mint a megbízhatóbb márkákkal! Megkeresem annak az Acer-esnek a hozzászólását, aki 3 rossz lcd-t kapott, mire asszem a negyedik már nem olyan, amin sok-sok kis fekete pixel vírít állandóan még a havas tálynál is.
Aktív témák
- Eladó macbook pro 16 M1 Max 10 CPU/32 GPU 64GB 1TB
- Nálam már kapható a jelenlegi leggyorsabb brutál notebook: Samsung Galaxy Book 5 Edge 5G!
- GAMER LAPTOP - ASUS Rog Zephyrus M16 / Intel i7 12700 / RTX 3060 6gb / 24gb DDR5 / 2TB ssd
- MacBook Pro 17" i7 2.6 GHz 8GB RAM 240 GB SSD 8 ciklus az akkuban!
- HP Victus 16 Gamer Laptop - Intel 11400H, 16 GB RAM, RTX 3050 Ti, 512 GB NVME
- Lenovo ThinkPad // T - Széria // X1 carbon // X1 Yoga 2-in-1 // és a többiek... 3-12. gen.
- iKing - Apple iPhone 15 Pro Natural Titanium ProMotion 120 Hz, A17 Pro, USB-C 128 GB
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, 100% Akksi, MS4011
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 2700X / GTX 1080Ti / 16GB DDR4 / 512 SSD!
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3918
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest






