- Androidos tablet topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- DUNE médialejátszók topicja
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Milyen alaplapot vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Itt van az ASUS legfrissebb, AMD platformra épülő mini PC-je
- Milyen monitort vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
PupakTeve #6238 üzenetére
Esetleg a gyártóspecifikus topicban nem kérdezted?
http://itcafe.hu/tema/sony_vaio/friss.htmlNem kell hozzá szétszedni, elég ha az alját leszeded.
Van(nak) valamilyen szerelőablak(ok) rajt, vagy csak egyben egy nagy ablak?Az a baj, h az Aida, CPU-Z nem ad erre vonatkozó információt, mármint, h MXM-es-e a VGA, ezért érdemes saját szemmel megnézni.
Nem tudom szereléssel hol foglalkoznak, a másik notebookos topicban bizonyára jobban tudnak ebben segíteni, ott van köztük olyan, aki noti szervizes.
http://itcafe.hu/tema/azonnali_notebookos_kerdesek_oraja/friss.htmlDe általában azért célszerű személyesen megnézni, mert az ingyen van, a szervizes ha nekiáll, az meg pénzbe kerül, még akkor is, ha csak a burkolat alá néz be.
Új hozzászólás Aktív témák
- HPE Apollo 4200 Gen9 2U rack szerver, 1x E5-2620v4, 64GB RAM, 24x3.5" 2U-ban! ÁFA-s számla, garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3438
- LG UltraFine 27" 5K IPS 99% DCI-P3 1 év garancia
- 0perces! Samsung Galaxy Book5 Pro 360 2in1 Core Ultra 7 256V 16GB 2TB 16" WQXGA+ AMOLED TOUCH 1évgar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest