Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zuhi

    csendes tag

    válasz cherockee #124 üzenetére

    Helló.
    A gépemben gyárilag nem ez a Hdd-van ezt afféle raktárcélokra vettem 1 másik portál aukcuóján. A gyári hdd-vel megy fullon, nem bioslock ról van szó, és nem biosban beállított boot vagy system pass ról. Ha berakom a hdd-ta gépbe akkor felismeri szépen listázza a mem teszt után hol milyyen Prim/sec körön mit érzékel ''cd-k hdd-k listája'' majd kiírja: Enter hdd password. és nem megy tovább míg be nem írok vmit. ha rossz akkor is tovább lép neki áll bootolni a mglévő tobbi helyről pl cd flash, de a hdd elérése tiltva van. Ezt kéne feloldanom. A hdd tartalma nem izgat én particionálni akarom. Esetleg vki privben elmondhatná hogy szabaduljak meg tőle. Azt hallottam még ma ,hogy USB- rákkal tegyem be 1 már futtó rendszerbe és akkor ott elerém. nah de 1 nincs ilyen rákom :) 2 ha felismeri is mint cserélhető drive-ot akkor is kérheti a passt, ha mégse és meg tom formázni se értem el vele semmit, mert ha beteszem gépbe hiába üres még mindig lockolva marad. Szal mit lehet tenni? ez a kérdés továbbra is. az eddigi válaszokat is köcci. zuhi

    Üdv: zuhi

Új hozzászólás Aktív témák