Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mojohnny

    csendes tag

    Sziasztok! Nekem egy ősrégi Toshiba Satellite Pro 4300-as laptopom van, amivel az a probléma, hogy a Windows XP telepítése közben olyan 5-6 perc után kikapcsol a gép. Egészen pontosan akkor kapcsol ki, amikor a winyót formázza (vagy 20%-nál, vagy 70%-nál áll le a gép), vagy akkor, amikor partíciót hoznék létre. Ekkor én is, mint ahogy gondolom sokan mások, a winyóra kezdtem gyanakodni, de sajnos nem ennyire egyszerű a történet (vagy csak nekem nem). Ugyanis letöltöttem egy bootolható rendszerellenőrző programot (Hiren Bootable CD), amivel lefuttattam egy merevlemez tesztet és az viszont nem talált hibát. No, gondoltam megvizsgálom a memóriákat (két modul van benne, egy 128 MB-os, meg egy 64 MB-os), és ott viszont rendre lefagyott a teszt, hiába próbálgattam csak az egyik RAM-ot egyszerre. Viszont ezen a CD-n van egy MINIXP nevű progi, ami ha jól értettem a RAM-be töltődik be.
    Ezután szétszedtem a gépet, de nem láttam benne semmi olyat, ami probléma lehetne.
    Még csak annyit, hogy mielőtt telepítettem volna a gépet, előtte volt rajta egy SP2-es WinXP, ami gond nélkül futott.
    Valakinek valami ötlet? :F
    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák