Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • webdeejay

    aktív tag

    Hali!

    Van egy nagy problémám, már pedig a következő:

    Van 512 ramom, dual-ba mennek ddr1, ASUS A8NE-FM/s lapom van 4 ram hellyel, első kettő kék, második kettő fekete. Az első kettőbe mentek idáig a ramok. Nos, most kaptam 2 ramot kaptam ajándékba, használtak voltak, az előző tulaj rég nem használta őket, nem tudja mi van velük, ezért nekem adta. Nos beteszem mindkét ramot és bekapcsolom a gépet, akkor a gép sípol, amíg ki nem kapcsolom. Tudom melyiket sípolja ki(bár nem tudom miért) és a másik ramra azt hittem hogy működik. Nos elvileg működik is, de nem tudom, hogy miért csinálja azt, hogy....

    ...az eddig meglévő ramok az első és a negyedik helyen volt, az egyik "új" amelyiket nem sípolta ki, az a 2. helyen volt és érdekes módon, ahogy a kép mutatja: [kép] 256! mb memóriát jelez ki az everest 3 ramra, megnéztem, a BIOS se többet.

    aztán a második szituáció, hogy a negyedik helyen lévő ramot a harmadik helyre tettem, így már 512 memóriát írt ki, 3 ramra: [kép]

    egyébként ha egy régit és az újat hagyom benne, akkor megint 512 memóriát ír ki.szóval valami nagyon nem klappol, segítsetek :)) ja és miért sípolja ki a másik ramot?

    köszönöm a választ :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák