Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    Sziasztok.

    Adott egy jelenleg is használt Gigabyte Brix N3150-es barbone pc, mely médialejátszóként + torrentként üzemel.
    Vettem egy 1TB-os 2,5-es Hitachi HDD-t elyre a torrent adatok+ backup megy, sajnos 1 db SATA port van ezért a rendszer Pendrive-ról üzemel.
    Libreelec van telepítve, Transmission + Samba megosztás, amire legfőképp kell kell tudni az új rendszernek is.
    Sajnos 1,5 év alatt 2 db pendrive-ot megevett a rendszer, ezért inkább arra gondoltam leváltom más barbone pc-re melyben van M.2-es SSD slot +1 Sata.
    Létezik az hogy 50k-ig 5 db ilyen pc-t találtam: Link

    Összehasonlítási alapom van, jelenlegi NAS-om J4105-ös megfelelőjét keresem, lehet az hogy a legjobb megoldás Ő lenne?
    Gigabyte J4105-ös barcone pc

    Ahogy nézem a többi változat mely N4XXX-es csak dual core, nem tudom hogy ezen alap funkciókat mennyire fogja tudni.

    Médialejátszás max FullHD lenne, szóval lehet az általam linkelt 5 lejátszó mindegyike megfelelne.

    tudtok más boxot ajánlani ami megfelelő lenne?

    Itt apróról M.2-es SSD-t elég olcsón tudok max 16GB kellene nekem ami pár ezerből megvan, a box-hoz egy 4GB-os ram nekem tökéletes lenne.

    Segítséget előre is köszönöm.

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák