Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
csanadu
csendes tag
válasz
#79335424
#244
üzenetére
van folytatás!!
Szia,
Igen tele van sok idiótával, perverzzel, pedofillal, és kurvával is...
Egyébként ha hozzáértő szétszereli, a mikro chipek aprócska nagyítóval látható típus számából, gyári azonosítóiból, darabszámából és számításokból kiderül,hogy 4GB, Allwinner A10 chip stb...
Amit hozzáértőtől (telefon szervizes és mikroelektronikai műszerész) hallottam az enyém esetében:
Az Allwinner gyártó, a Cortex fejlesztő ami az egyikknél A8 típus jelzés az a másiknál A10, az egyik szabványt és technológiát diktál a másik átveszi és integrálja, alkalmazza. A lényeg hogy a proci feltud menni 1.5-ig ha szükséges egy adott alkalmazás, vagy felhasználás miatt, de alapban olyan órajelen van járatva amitől hosszútávon is stabil, nem melegszik, hiszen aprócska kis eszköz nem fér el benne a hűtés és feleslegesen nincs járatva hiszem a melegedés az élettartamra és megbízhatóságra is hatással van...Utánna néztem a neten máshol úgy írják az 1GB RAM-ot: 1 GB DDR3 (512MB nandflash) Esetünkben a zárójeles rész az eredetiben sem szerepel, de ettől még rendelkezésre áll az 1GB ha szükség van rá, csak a belső flash-ből foglalja le és adja hozzá a másik 512-höz. Valószínű többek között ezért is látható a 4GB ROM-ból kevesebb, illetve a rendszernek is van egy rejtett része amit nem ír ki mert felhasználó szemszögből nézve semmi közünk hozzá, okkal van rejtve.
Ez az eredeti leírás:
This is the smallest Android TV player in the world,it looks like a USB flash drive, twice as big as a USB stick,but compared to a regular small Android TV box,the size is only 25%. You can attach it to the back of your TV, easy to hide.
This item outputs the video to TV via HDMI, a short HDMI cable is included, it requires your TV to have a HDMI input.
This item powered by a USB cable, this USB cable is included, but you need to purchase a compatible USB adapter (5V,2A),we can also give
This item to you if you tell me which country you are from, we will know what kind of USB adapter you need.
This item ishas a regular USB port, you can connect your USB mouse or keyboard here, you can also connect a 2.4GHz wireless mouse and keyboard dongle here,please be noted that mouse and keyboard are not included.
This item also has a micro USB port which can be used to connected to your PC. You can use it to copy files from your PC to this little guy.
This item also has a micro SD card slot, you can insert a micro SD card with up to 32GB of movie or pictures here.
This item doesnt have an ethernet port, you need to use WIFI to connect it to the internet.
This item also no RGB port,no S-video port, no built-in IR,no built-in bluetooth.Condition: Brand NewIn order to support environmental protectionNOTE:
Parameters, characteristics:
OS :Android 4.0
CPU:Allwinner A10/ 1.5GHz Cortex-A8
RAM:1GB DDR3
ROM:4GB
Graphics Accelerator:2D/ 3D/ OpenGL ES2.0(AMD Z430)/ OpenVG1.1(AMD Z160) 27M Tri/sec
Internet
ireless 802.11b/g/n, WAPI(Ralink)
Expand Memory:Micro TF Card, max 32GB
IO/Ports:Micro 5pin USB/ USB2.0 data transfer/ OTG and host expand
Keyboard:Support virtual key board, 2.4G Wireless keyboard, IR
Audio:AAC, AAC+, eAAC+, AMR-NB, AMR-WB, QCP, MP3, WMA, WAV, MIDI, M4A
Video
MV/ASF/MP4/3GP/3G2M4V/AVI/MJPEG/RV10/DivX/VC-1/MPEG-2/
MPEG-4/H.263/H.264/1280*720P HD 30 fps, 1080P/720*480 D1 30fps
Andriod APP
ouku,Tudou,QQ,Youtube,Twitter,AngryBird,Office,Gmail,Browser,Skype……
HDMI:1080P&2160P
Power Input:5V2A
Weight:200g
Size:88*35*12mmPackage Include:
1 x Black Mini Android4.0 TV box
1 x Power adapter
1 x HDMI cable(Micro to Standard)
1 x USB cable
1 x USB adapter(Mini USB to USB female port)
1 x Manual
Új hozzászólás Aktív témák
- Gitáros topic
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Megérkezett a Huawei eddigi legkomolyabb futóórája
- Jövedelem
- Mazda topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- Gyúrósok ide!
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- További aktív témák...
- Resident Evil Requiem PC Steam kód
- Óriás! Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 5700 / RTX 3080 / 16GB DDR4 / 512GB SSD!
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700 / RTX 2060 12GB / 16GB DDR4 / 500 GB SSD
- Gamer PC / Intel i7 9700 / RX 6600 8GB / 16GB DDR4 / 500GB SSD /
- ELADÓ tisztasagi-festes-budapesten.hu és zuglofestes.hu domain
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z390 i7 9700K 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB Rampage SHIVA FSP 550W
- 225 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5060 (ELKELT)
- Eredeti DELL 240W töltők (LA240PM160)
- iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4052, 94% Akkumulátor
- darkFlash Shadow Pro
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
ireless 802.11b/g/n, WAPI(Ralink)
ouku,Tudou,QQ,Youtube,Twitter,AngryBird,Office,Gmail,Browser,Skype……
