Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • entoni1989

    tag

    válasz Vincent_ #1977 üzenetére

    Bizalom, én nem feltételeztem róla, hogy hátsó szándéka lenne, pedig van. Tegnap már az is kiderült, hogy a 4Gb-os VGA-nak hirdetett laptop nem is 4 Gb hanem 2 Gb, szóval még egy hazugsággal több és ki tudja mit rejteget még a gép. És akkor a Ring topicban jóformán burkoltan engem támadnak, hogy ő felajánlotta a visszacserét és én milyen vagyok már hogy nem megyek bele. Arról senki nem szól amit világosan ott bizonyítva kifejtettem, hogy hány soron vert át, ami nem tükrözte a valóságot a hirdetéshez képest. Visszacserélném én, csak hiába mondják, hogy pár ezer forint tanulópénz, egyrészt valakinek az a pár ezer forint is van mikor sokat jelent a másik meg nemhogy már nekem kelljen azt a tanuló pénzt még pluszba arra kifizetni, hogy átvert. A durva tényleg az lesz, ha ezt úgy megússza, hogy itt kipártolják és még jogosan negatívra se lehet értékelni, mert ez akkor egyértelmű képet fog mutatni arra, hogy bárki bátran állíthat az általa hírdetett dologról valótlan dolgokat is, azt vagy nem veszi észre a vevő és örül, hogy sikeresen átverte, vagy észre veszi, nagylelkűen fel ajánlja a vissza cserét és akkor már is ő lesz a jó fej. Csak a helyzet az, hogy a felálláson ez semmit nem változtat, attól függetlenül ő ugyan úgy átverte és a jelen állás szerint, ebbe őt semmilyen retorzió nem érheti.

Új hozzászólás Aktív témák