Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robertosz

    újonc

    Kerekesszékes rokkantként élek,édesanyám rákos beteg,kórházban fekszik,próbáltam keresni magam mellé kisegítőt aki kéthetente segít az itthoni munkában mert nehezen mozgok,feladtam ezért egy hírdetést.Jelentkezett egy aranyos hangú megértő hölgy,másnap el is jött hozzám jót beszélgettünk és szimpatikusak voltunk egymásnak.Következő alkalommal segített a lakásban,felmosott és segített fürdeni is,minden rendben volt vele,mindent megosztottam ami életemben történt,megbíztam benne.Pár alkalom után mondta hogy albérletváltás miatt nagyon megszorultak anyagilag,és én mivel nagyon lelkis segítőkész vagyok adtam neki kölcsön 60 ezret,majd következő alkalommal azt vettem észre hogy rövidebb a pénztárcám 20ezer ftal,nem gyanakodtam,eszembe sem jutott volna hogy a kedves nő akit beengedtem a lakásomba és még ki is segítettem meglopna.Pár hét múlva hívom hogy jó lenne a pénz mert nekem is fizetnem kell mindent,közli hogy eljön hozzám.Jót beszélgettünk,mondtam neki hogy sok dolgot kell vennem anyunak a kórházba és a fűtésem is sok,azt sem tudom hogy fogok mindent kifizetni,majd befeküdt mellém mert hogy milyen jó velem így beszélgetni,aztán kiküldtem a konyhába mert pisilés dolgom volt,néztem a tárcám merre lehet egy képet akartam mutatni neki,hát nem találtam a tárcám,mondtam neki hogy bejöhet mert végeztem a dolgommal,majd azt vettem észre hogy az éjjeli szekrényen van a tárcám,belenéztem és 30 ezer forintom hiányzott belőle,kérdezem miért volt nálad a tárcám,erre ő tagadott,kihívtam a rendőrséget és felvették a jegyzőkönyvet,az ügy most folyamatban van de félek semmi nem lesz belőle.

    Azért írok hogy ki tudja mennyi hasonló szerencsétlen nyugdíjast lopott meg így és még mennyit fog,ezt a műsort sokan nézik,szeretném megelőzni a bajt hogy mások ne essenek ebbe a hibába,nekem is van elég bajom és még jött ez is hogy meglop egy ilyen nő,ez egy csaló,jó lenne segíteni az embereknek akik hasonló helyzetben vannak,ne bízzanak senkiben,bár ez a nő nagyon jó színész volt,teljes mértékben bíztam benne.Sajnos a pénzem nem kapom vissza és így nagyon nehéz lesz a tél nélkülöznöm kell hogy átvészeljem és anyunak is.
    Sajnálom hogy ide jutott az ország,ilyen emberek vannak közöttünk,beteg szerencsétlen embereket meglopva tudják élni életüket,és sajnos a rendőrség sem volt a helyzet magaslatán,így nem hiszem hogy valami büntetés lesz-e ebből neki,és tudja folytatni csaló színjátékát ezzel sok ember életét megkeseríti.

Új hozzászólás Aktív témák