Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaara7878

    csendes tag

    Sziasztok. MatthewJohn9 nevű felhasználóval van problémám. 3900x processzort árul. Megegyeztünk, hogy előre utalok 52500ft-ot, majd 50000ft-ot fizetek utánvéttel, adott telefonszámot és email címet amin elmondása szerint mindig elérhető, bankszámlaszámot és az ahhoz tartozó nevet. Elutaltam neki az összeget, megállapodásunkat hardveraprón rögzítettem írásban mindkettőnkkel, beleegyezésünkkel és megvan az utalásról a banki kivonat, a közleménybe beírtam az adatait és hogy előre utalás (tehát a részleteket amennyi kifért, azonosító neveink hardverapróról, termék neve stb). 2021.01.29.-30 -ra ígérte a postázást. Legutóbb hétvégén írt, hogy feladta, de elfelejtett képet csnálni a postázás előtti állapotú és a postázásra előkészített csomagolásról (ezt kértem pedig). Azóta is várom a csomagot, naponta üzentem neki, hogy jelezzen vissza egy csomagszámmal, de egyre egyértelműbb, hogy nem küldi a csomagot és szándékosan nem is ír vissza, mert több bejelentkezése is volt azóta hardverapróra és mégsem ír vissza. Email címen is tudott volna írni, ott biztos nincsen lekorlátozva. Telefonján nem érhető el, a vonal foglalt. Szándékos lehúzós csalónak tűnik! Mit javasoltok?

Új hozzászólás Aktív témák