Hirdetés
- Izmos kis "2 az 1-ben" MoDT alaplapot villantott a Minisforum
- Az Enermax tényleg nem viccel, ha az új tápjának garanciaidejéről van szó
- Egybegép lesz vagy ház? A Corsair sem tudja eldönteni.
- A Qwertykeys új klaviatúrái szépek, igényesek és sokrétűek
- Összement a mosásban az ASUS új VGA-inak PCI Express 5.0 csatlakozója
- Izmos kis "2 az 1-ben" MoDT alaplapot villantott a Minisforum
- Több száz játékban kezdi meg karrierjét az FSR Redstone
- Projektor topic
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Házimozi belépő szinten
- Egybegép lesz vagy ház? A Corsair sem tudja eldönteni.
- OLED TV topic
- DUNE médialejátszók topicja
- Mesébe illő csodakábelt tervezett a GeForce-ok leégése ellen a Segotep?
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Goose-T
veterán
Vegyél egy Chieftec Flyer szériás házat, add el belőle a 200W-os TFX tápot, és rakjál bele olyat, amilyet akarsz.
-
Pista0001
addikt
Mindkét hűtőt külön-külön le tudod cserélni nagyobb chipset hűtőre. Gyakorlatilag a kínálat: Alpenföhn Ötzi, Xigmatek Porter, Coolink ChipChilla és Noctua NC-U6. Utóbbi szerintem beszerezhetetlen, két Ötzi nagyon lárványos lehet ha több réz is kerül köré, a Xigmateknek nagyon ötletes gumis ventirögzítője van, a ChipChilla-hoz pedig ha jól emlékszek jár is egy szép kék venti. Szerintem a Noctua és a Porter a legnagyobb ezek közül, úgy rémlik hogy a másik kettő
kisebbalacsonyabb. A Noctua és az Ötzi 2 hőcsöves, a másik kettőnek csak 1 van, de a Porteré asszem 8 milis, mellesleg direkt kontaktos (nincs talp, hanem a hőcső közvetlenül a hűtendő chippel érintkezik). Ja, természetesen a gyárilag venti nélküli hűtőt nem kell cserélni, de ha elfér akkor miért ne?
-
Osibaa
senior tag
Ez fura. Nekem kettő HTPC-t és egy NAS-t hűt Scythe Mini Kaze venti, egyik se ciripel. Javaslom kapcsold ki a venti feszültség szabályozást a lapon, teljes fordulaton is hangtalannak kell lennie ennek a ventinek.
A FSP250-50SAV táp TFX szabványú. A CFI-A8989B-be pedig SFX szabványú illik.
Új hozzászólás Aktív témák
- Meggyi001: Kórházi ellátás: kuka vagy finom?
- Interactive Brokers társalgó
- Izmos kis "2 az 1-ben" MoDT alaplapot villantott a Minisforum
- Okos Otthon / Smart Home
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Fegyverbe! - Ingyen játszható a Call of Duty: Black Ops 7
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- PH! Darts
- iPhone topik
- További aktív témák...
- Patriot Viper Elite 5 Ultra 48GB (2x24GB) DDR5 6000Mhz CL28 - XMP/EXPO - 120 hó garancia
- Patriot Viper Venom 2x16GB DDR5 6400MHz CL32 Eladó!
- Corsair Vengeance LPX 32GB DDR4 3200MHz
- G.Skill Aegis DDR4 DDR4-3000 CL16-18-18-38 1.35V 16GB (2x8GB)
- Kingston FURY Beast Black RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 - XMP/EXPO - 24 hó garancia - ÚJ!
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- iKing.Hu - Samsung Galaxy S25 Ultra - 12/256 GB Használt, karcmentes 6 hónap garancia
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 6000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- 185 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- Surface Pro 7+ i5-1135G7 16GB 512GB 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




