- Megerősíti a platformfüggetlen sugárkövetéses tesztjét a 3DMark
- A Seenda ollós klaviatúrája a Microsoft Sculpt Ergonomic Keyboard nyomdokain jár
- Gamescom 2025: Itt a legújabb Gaming NUC
- Cicomától mentes Palit GeForce RTX 5060 a kevésbé tágas gépházak gazdáinak
- Eldőlt: nem építhetnek hátsó kaput az Apple termékekbe a britek
- OLED TV topic
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen videókártyát?
- SSD kibeszélő
- Vezetékes FEJhallgatók
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Calibre, az elektronikus könyvtár
- Bambu Lab 3D nyomtatók
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
phulee
tag
válasz
Pista0001 #62303 üzenetére
#62302sb: No, ezért mondtam, hogy nagyjából egyről beszélünk. Legfeljebb az a kérdés, hogy kinél mikor és milyen mértékben merült fel az igény, hogy kisebb gépeket keressen.
Ma már egy normál háztartásban is óhatatlanul több az IT, mint 10 éve. Sokáig két CoreElex boxon néztünk itthon filmeket meg stream-eltünk. Most jött a szolgáltatói Androidos box ugyan, de ettől még ezek is gépek. Nálunk is van 3 db notebook (Coviddal együtt lett elsős gyerekkel más opció nem is lehetett, mint gépet adni neki), játszós-lightroomos/photoshopos gép, illetve egy közös épített NAS (Xpenology alapon). Akad még 1-2 retrógép is a pinyóban, mert nincs szívem megválni tőlük. És akkor a céleszközöket még nem is néztük, mint napelemvezérlés, kaputelefon, okosotthon stb. Mondanám, hogy ez a jövő, de nem. Ez már a jelenünk.
Új hozzászólás Aktív témák
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Goddess of Victory:Nikke
- Asztalos klub
- OLED TV topic
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- iPhone-t használók OFF topikja
- Milyen videókártyát?
- PH!otósok beszélgetős, offolós topikja
- Nők, nőügyek (18+)
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- További aktív témák...
- Felsőkategóriás merev csöves Gamer PC! I7 12700KF / RTX 3090 24GB / 32GB DDR5 / 1TB SSD!
- Fujitsu LIFEBOOK E449 i5-8250U 12GB 512GB 14" FHD 1 év garancia
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HP 14 Pavilion FHD IPS i5-1135G7 4.2Ghz 16GB RAM 512GB SSD Intel Iris XE Graphics Win11 Garancia
- Honor Magic6 Pro 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest