- OLED monitor topic
- Pendrive irás-olvasás sebesség
- OLED TV topic
- Dobta az OLED kijelzőt a Honor MagicPad 3
- Milyen videókártyát?
- Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
- Monitor hiba topik
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Bambu Lab 3D nyomtatók
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sasNAXO
aktív tag
válasz
sasNAXO #61341 üzenetére
Nos, hogy magamat megválaszoljam (részben).
Vettem egy ali-n 45-50usd körül elérhető m2-oculink-pcie kitet.
A legtöbb időt a tesztrendszerből a pcie kivezetésével és később az nvidia driver feltelepítésével töltöttem, de kvázi elsőre működik.
(A kupiért elnézést.)
Érdemi teszt még egy gramm sem volt, főgépből a 3070-et nem akarom kiszedni, de majd valamit ki kellene találnom hozzá. Lehet megnézem M.2 SSD-vel hogy működik?
-
hoffman_
nagyúr
válasz
sasNAXO #61341 üzenetére
nagyobb nem kellene, pont a méret miatt is kapott meg ennyire
külső VGA szerintem egy nagyon veszélyes dolog, nem véletlenül nem terjedtek el ezek a dobozok. pedig baromi jó lenne, ha csak dokkolni kéne TB-vel, akár egy ultrakönnyű laptopot vagy akár a Densiumot. nem láttam nagy áttörést ezen a téren, Asus próbálkozik, de elég meh.
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Beszámítás! Apple iPad Pro 11 2024 1TB WiFi + Cellular tablet garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! HP Pavilion 15 - i7-1065G7 I 16GB I 512SSD I Nvidia GTX1050 I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gar
- LG 27UL500-W - 27" IPS - 3840x2160 4K - 60Hz 5ms - HDR10 - AMD FreeSync - 300 Nits - sRGB 99%
- AKCIÓ! ASRock Z370 i5 8500 16GB DDR4 512GB SSD 2060 Super 8GB Zalman Z9 Plus Enermax 750W
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest