- Gondnokság alá helyeztetnék a Google Chrome böngészőt
- Megerősíti a platformfüggetlen sugárkövetéses tesztjét a 3DMark
- A Seenda ollós klaviatúrája a Microsoft Sculpt Ergonomic Keyboard nyomdokain jár
- Gamescom 2025: Itt a legújabb Gaming NUC
- Cicomától mentes Palit GeForce RTX 5060 a kevésbé tágas gépházak gazdáinak
- Milyen házat vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Steam Deck
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
- Samsung LCD és LED TV-k
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- Bluetooth hangszórók
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Az Xbox égisze alatt oldaná meg a PC-s játékosok legnagyobb gondját a Microsoft
- Milyen billentyűzetet vegyek?
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
gordonfreemN
addikt
válasz
AxBattler #60761 üzenetére
THX. Noki az feleségemé, nem hajlandó elengedni
A mélység nálam is épp, nekem is az lett volna jobb ami neked. 320-330 pont jó és akár lehetne egész kicsit szélesebb.
A többire is tervezek, csak kívülről. A tápra azért erőltettem mindenképp, mert azt nehéz takarítani rendesen szétbontás nélkül, a többihez viszont hozzáférsz. Aliról rendeltem még ilyen porszűrőket, ott egész olcsók.
A meleg igen, szándékosan így lett forgatva, mert sokféleképpen lehet ugyan, több reddites írományt, meg cikket olvastam róla hogy volna a jobb + végül ma rávettem magam és teszteltem.
Az oldal vagy fektetett állapotban a tetőlapokat is fel lehet cserélni, érdemes úgy, hogy a VGA oldalra azaz felülre essen az az oldallap amelyik teli perforált.
Ezeknél a topflow hűtőknél nekem még egyiknél se vált be a kipufogó állás. Idle ugyan jobb, de load esetén már nem, ott mindig magasabb hőfokot értem el, akár noctua nh-l9a, akár l9x65 akár ez az xps120x67. Plusz a venti is visított mindegyik esetben. Egyébként én is azt gondoltam volna, hogy úgy jobb.
Most a jónéhány lehetőség közül próbáltam pár esetet:
oldalt elől 1x80 venti más házventi nincs, az értékek maximumok, a gép indítás után azonnal indult a kombustor majd CB20 MT és ez utóbbit 3x futtattam egymás után:CPU:76,8
GPU:78,9oldalt elől 1x80 venti + alul 2x120 venti
CPU:77,9
GPU:77,3oldalt elől 1x80 venti + alul 1x140 venti
CPU:76,4
GPU:77,4alul 2x140 venti
CPU:79,6
GPU:76,2alul 2x140 venti CPU hűtő kipufog
CPU:77,5
GPU:76Van amit csekkoltam más tesztek után ujra. Jól elment vele az idő...
A ventiprofilok CPU esetében 65 foknál indítják meg a ventiket mind a ház mind a CPU-nál.
A VGA gyári profil.
Mindenen friss MX4 paszta, a VGA-nál uj padok is.
szobahő 22°C.Undervoltova a CPU (4,2GHz@1,2V) és a VGA is (1,9GHz@0,875V).
A CPU egy R5 3600 a VGa egy 3060ti FE.Rowon: Köszi! Szerintem is igényes és letisztult, bár lehetne a mélysége egy hajszálnyival kisebb, de akkor már borulna minden és végül is elfért így is pont.
Nirvanus: Valószínüleg egyet biztosan be tudsz tenni (nekem nincs 3,5-ös, nem tudom megnézni), kettő már nem biztos, hogy kényelmesen befére.
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone XR 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3200, 100% Akkumulátor
- Lenovo IdeaPad 3 17ITL6 - 17.3" HD+ Intel 6305 - 8GB - 256GB SSD - Win11 - MAGYAR
- GeForce RTX 2070 (OEM HP) Garanciával
- Intel Core i5-9500 / i7-8700 / i7-9700 CPU, processzor - Számla, garancia
- RAKTÁRSÖPRÉS!!! - Videókártyák, Monitorok, Notebookok, Stb. - Szaküzletből! Számlával!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest