-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
#25954560 #52515 üzenetére
Vagy nézd meg, hogy a hűtő alja nem lett-e homorú, Ez az alu+réz kombó hajlamos rá hogy idővel a közepén nem lesz meg a leszorító erő.
#52513Hólyagovics
Meglehet úgy is kerülni, de a burkolatnak van egyébb szerepe, arra pont jó hogy a két végége között lévő nyomás különbség áthajt rajta levegőt. ill. vannak olyan részek, ami jobb ha nem érinthető meg. -
Rick4
félisten
Új hozzászólás Aktív témák
- DUPLA XEON GOLD 6134!!! HP Z8 G4 LEGNAGYOBB WORKSTATION 64GB 2x8 mag 2x16 szál gamer, szerver, munka
- HP Rack szerverek és tartozékok egyben vagy külön-külön
- T Phone Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- DELL T40 EMC Szerver
- Csere-Beszámítás! Olcsó RTX Gamer Laptop játékra! I5 11400H / RTX 3050Ti / 16GB DDR4 / 512GB SSD
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest