Hirdetés
- Samsung LCD és LED TV-k
- Mesébe illő csodakábelt tervezett a GeForce-ok leégése ellen a Segotep?
- SSD-drámát jósolt egy Samsunggal kapcsolatos pletyka, de kiderült az igazság
- Apple asztali gépek
- Projektor topic
- Gaming notebook topik
- Autós kamerák
- Bluetooth hangszórók
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Milyen egeret válasszak?
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rick4
félisten
-
Qkackca
őstag
Nekem Samu PM981 1TB (MZVLB1T00) megy Giga B450I Aurus Pro-ban az F5-ös biosszal (az se mai
). Nálam a proci meg a vga között van, a gyári borda alatt, így marad 60 fok alatt terhelve (játszva, töltögetve). Hogy ez most az alaplap hátoldala felől mennyire melegedne fel azt nem tudom. Esetleg ha a házad azon oldala szellős akkor biztos nem lenne gond. -
PROTRON
addikt
Én még mindig nem látok a 980-asból "EVO"-t a hivatalos honlapon, honnan szerzed be? Nehogy véletlenül "Q"-s legyen, mert az belassul.
De amúgy visszafele kompatibilisek, ma már nincs olyan gond mint a régebbi alaplapoknál.
Puding próbája az evés, mert a sima 980-as elvileg a 970 EVO-val van egy szinten, amire legalább egy hűtőlapot ajánlanak telepíteni.
Nincs valam hátlap ameddig elérhet a thermal pad?
Környezetet pl házat belnkeled?
Új hozzászólás Aktív témák
- Temu
- Samsung LCD és LED TV-k
- Gitáros topic
- Xbox Series X|S
- Chieftec-Prohardver nyereményjáték
- Mesébe illő csodakábelt tervezett a GeForce-ok leégése ellen a Segotep?
- SSD-drámát jósolt egy Samsunggal kapcsolatos pletyka, de kiderült az igazság
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Apple asztali gépek
- További aktív témák...
- Új, bontatlan ADATA XPG 48GB (2x24GB) KIT DDR5 6000MHz CL30 Lancer Blade RGB Black XMP/EXPO - 10 év
- Új, felbontott G.SKILL Aegis 32GB (2x16GB) KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming - 8 év gari! bolti -
- Új, felbontott Crucial Pro OC Gaming 16GB (1 modul) DDR5 6400MHz CL32 Black XMP/EXPO - 10 év gari!
- G.Skill Aegis DDR4 DDR4-3000 CL16-18-18-38 1.35V 16GB (2x8GB)
- Kingston FURY Beast Black RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 - XMP/EXPO - 24 hó garancia - ÚJ!
- 183 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5090
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 11400F 32GB DDR4 512GB SSD RX 6750 XT 12GB Zalman T4 Plus GIGABYTE 750W
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Mini 128GB Blue-1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4209, 94% Akksi
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- AZONNALI SZÁLLÍTÁS Eredeti Microsoft Office 2019 Professional Plus
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest

). Nálam a proci meg a vga között van, a gyári borda alatt, így marad 60 fok alatt terhelve (játszva, töltögetve). Hogy ez most az alaplap hátoldala felől mennyire melegedne fel azt nem tudom. Esetleg ha a házad azon oldala szellős akkor biztos nem lenne gond.


