- Önvédelmi fegyvernek is elmenne a Keychron analóg billentyűzete
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- GeForce RTX 5060: Ezt kapjuk 150 ezerért
- Pánik a memóriapiacon
- Akciókamerák
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Projektor topic
- OLED TV topic
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Bejött az ASUS-nak az OLED
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
tthom
senior tag
válasz
Mercutio_
#27620
üzenetére
Modecom 302: ilyenem van, valóban felfűti a winchit, de egyébként nincs vele gond. Az oldalán a szellőzőrács kb. a procihűtéshez esik, így nem extrém a hőmérséklet belül. A ViaLan-al is az a gond, hogy ha jól láttam, ő aktív hűtést tenne bele, azzal esélytelen a 3.5.
A chieftecről írtam korábban, ment nálam pár óráig, felejtős az aktív hűtés + 3.5 HDD.
Támogatom a kiswinchi ötletet, ha elég a kapacitás. Ha nem, akkor vagy DIY, vagy nagyobb ház sajnos.
Szerk.: 202-esem van, elnézést. Egyébként olcsón beszerezhető, paneltáppal, külső kockával együtt.. Használtan meg ezek nélkül fillérekért.

-
Új hozzászólás Aktív témák
- Linux kezdőknek
- Okos Otthon / Smart Home
- Milyen autót vegyek?
- Asztalos klub
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Csavard fel a szőnyeget! - Xiaomi Vacuum 5 teszt
- Önvédelmi fegyvernek is elmenne a Keychron analóg billentyűzete
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- GeForce RTX 5060: Ezt kapjuk 150 ezerért
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A33 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÚJ Asus V16 V3607VM - 16" WUXGA 144Hz - Core 5 210H - 16GB - 1TB - Win11 - RTX 5050 - 3 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3127, 100% Akkumulátor
- Samsung Galaxy S9 4/64GB / 12 hónap jótállással!
- Huawei P20 Pro / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




