Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    Sziasztok!

    Érdeklődnék, mi a leges legolcsóbb ajánlható 40" feletti tévé? Nagyon haldoklik a régi tévénk, jó lenne lecserélni, de amilyet szeretnénk olyanra most nem telik.
    Elvárásások:
    - Keret mindenképpen, lehetőleg bőven 100 ezer forint alatt
    - Minimum 40, de inkább 42-43"
    - FullHD (nem is tudom a HD ready elvileg létezik, gyakorlatilag ezt a listát megnézve 1 darab van, bár kolegám állítja, hogy a Tescós 40"-os hdready technika tv-t 40-ért vette, ennyiért azért elgondolkoznék mennyire kell a fullhd)
    - Elviselhető képminőség (most egy LG 42LF2510 van, szerintem ennek jó képe van)
    - UHD és Smart nem feltétel, de ha csak pár ezer forintba kerül pluszba akkor jöhet

    Az ilyen nevenincs márkákat hanyagolni kellene? Mint pl.: OK, Orion(nyilván volt neve csak megsárgult), Strong, Star Light, Vortex, Navon.
    Az első említésre méltó a Sharp AQUOS LC-40FI3012E 70 ezerért.
    Vannak a B márkák, mint a Sharp, Toshiba, Hyundai, JVC, Thomson, ezek jobbak kicsit?
    És ha följebb megyünk 81-82 közt már van LG fullHD és ami még érdekes lehet TCL UHD (TCL 43DP603) is.
    A TCL-t amerikában nagyon nyomják, hogy olcsó és jó. Linus és a CNET is ajánlja.
    Van android tv-jük is ami nekem tetszene, de ilyen kis méretben nem elérhetőek és jóval dágábbak is.

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák