Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    válasz epzon #9041 üzenetére

    "látod látod - nem is ismered de te mégis ki mered jelenteni hogy melyik a jobb. Én láttam mindkettőt és tudom hogy melyik a jobb."

    Látod látod, ha elolvastad volna és nem csak gépeltél volna ilyet nem is írtál volna... Tekintettel arra hogy nem írtam olyat amit állítasz.
    Ha megmutatod hol írtam hogy a Canon biztosan jobb, nyersz tőlem 100db söröskupakot. :)
    Mertem összehasonlítani neked. Sajnálom, nem akartam lelkedbe gázolni.

    Az EPSON hoz fűződő tapasztalataim alapján engedtessék meg nekem, hogy a magam számára eldönthessem nekem mi a jó.

    Színes nyomtatásban gyorsabb. Egyébként mivel kizárólag fekete nyomtatásról volt szó így ezt nem tartottam fontosnak. Meg sem néztem...
    Mindegy hogy hívják a papíradagolót kettő van a Canon esetében is.

    Kijelző. Okostelefon elrendezésű? Na ezt fejtsd ki egy litániában hogy milyen ez és az adott menü miben egyszerűbb tekintve hogy doridon pl évente felforgatják az egészet. JA hogy ikonok vannak? Nem tök mindegy milyen a menü? Persze jó ha jobban látszódik... Nagyobb jobb nyilván.
    Használtam már én is pár fajtát soha nem volt gond megtalálni amit kerestem, még érintő kijelző nélkül sem.

    Duplexben sokat vár? A Canon biztosan nem. Kis tesóját használom, ez szintén nem igaz.

    Azért a nyomtatást, scann funkciót extra ként feltüntetni hát érdekes. Nem találkoztam még olyan géppel ami nem tudta volna. Wifis esetén leírod hogy wifi nyomtatás? Ebben mi az extra. Minden Wifis tudja. A többi extra funkció valóban...

    Figyelmesebben, és ne mellé lövöldözve ha megkérhetem.

Új hozzászólás Aktív témák