- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Bakelit, Vinyl lemezjatszó
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- 16 GB RAM 2025-ben? 🤨 – Ma már tényleg kevés lehet!
- Azonnali fotós kérdések órája
- Hardvereket hozott a májusi cserebogár
- Hisense LCD és LED TV-k
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
-
PROHARDVER!
Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):
Új hozzászólás Aktív témák
-
jayce
újonc
válasz
Rasiel #50503 üzenetére
Köszi a tippeket, tudsz adni valami hasznos cikket, ahol le van írva, hogy mi a különbség a pwm-es és a nem pwm-es monitor között? Most találtam egy cikket a pwm-es monitorokról amit el is olvastam. [link] Szóval az alsó az pwm-es, de mekkora frissítési frekvenciája, a cikk azt írja, ha magas, akkor az nem bántja a szemet. Vagy én értek valamit rosszul? Azt már tudom, hogy miért tud rossz lenni ha egy monitor pwm-es de milyen amikor analóg? Azaz a másik nem pwm-es akkor az hogyan működik, mi a különbség? (Ne haragudj, hogy ennyit kérdezek, totál kezdő vagyok a témában.)
-
jayce
újonc
A korábbiak mellett még keresgéltem és találtam szimpatikusakat, csak nem tudom, hogy mennyire jók.
Így a teljes lista amiről érdeklődnék:
LG 27MP35HQ-B
LG 27MP55HQ-P
LG 27EA33V-B
LG 27EA53VQ-PNektek mi a véleményetek az utolsó kettő versenyzőről? Azokon van csak DVI, HDMI és D-Sub ezért ők előnyt élveznek a többiekkel szemben.
-
jayce
újonc
Sziasztok!
A mai nap nézelődtem egy kicsit. Szerintetek egy LG 27MP35HQ-B mennyire jó vagy rossz monitor? Néztem ezt is : LG 27MP55HQ-P de nem igazán tudom, hogy mi a különbség a korábban említett és e között. Ha valaki javasolni szeretne monitort akkor max 65k-ig, az a plafon.
Üdv
-
jayce
újonc
Sziasztok!
60e Ft Környékén keresek 24-27 colos monitort IPS kijelzővel. Szeretném , hogy legyen rajta DVI és HDMI csatlakozó is. Játékra, filmre és olvasásra használnám. Ti milyen típusokat javasoltok? Mi az amire érdemes figyelnem kereséskor?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Új hozzászólás Aktív témák
- Mini PC, tiny PC HP ProDesk 600 G2 i5-6500T, Fujitsu Esprimo i5-7500T
- Giant Talon 0 Sport - Hardtail Mountain Bike
- Frederick Forsythe: Isten ökle (nem olvasott)
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte AORUS B450 R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1080 Ti 11GB ASUS GT 301 FSP 700W
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X270 - i5-6G I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest