Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Solymi81 #85774 üzenetére

    Na végre valaki csak eldobta a nehéz malom követ és nem engem talált el. :D
    Épületvillamosságisként tényleg kedvelem a CAT cuccokat és a kolléga mazohista hajlama is talált ezzel kapcsolatban, mert pl okosmobilból se tudtam megfizetni a rendes CAT mobilt, így csak egy német tervezésű hasonlót vettem...szívok is vele. :D

    Amúgy ja, a benne lévő súlyok miatt kellene, hogy a kollegina asztaláról ne fújja le a szél a legújabb körömlakk prospektust...

    Egyébként az Alza-nál a G102 -es bugyi kék és tanga lila változatok is 8k hufért vannak, ez valami elírás lenne? Lehet ezekkel egy életre megnyerném a 2 kolleginát. :D

    Másik dolog hogy szóba hoztátok az egérpadokat. Tudom más topic, de ott is látom hogy aktívkodtok. :P
    Na most egyrészről a vertikális egérke mindenképp igényli a padot.
    Másrészről a sok gombosom esetében kicsit zavar, hogy jelenleg, a számítógép asztal-lapján (a lehetőségekhez mérten csúszik) használva, amikor megállok és precízósan, csak kicsit szeretném mozgatni, hiába vannak az alján elvileg teflon talpak, még is nagyobbat kell rajta löknöm hogy elinduljon. Nem tudom álló helyzetből mondjuk csak fél mm-t mozgatni. Autocadben ez zavar.
    Erre a problémára az említett QCK megoldás lehet? Vagy az más sebesség típusú pad?
    Méretileg ez a kihúzható bill tálca 67 cm széles, a tartarus és a 70%-os bill mellett már csak ez a kb 21 cm hely marad.
    Tudom jobb lenne a rendes nagy padot szerezni, de azokknál nem okoz gondot hogy a billentyűzet lábai belenyomódhatnak?

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák