Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz wwhy #6008 üzenetére

    Itt már írtam, hogy nem tekintem mérvadónak a tesztet ("U.i.: persze ez nem azt jelenti, hogy teljesen mérvadónak tekintem a fenti tesztet, ezért várom a véleményeteket a dologról!"). Az iponos tesztek amúgy is sokszor félrevezetőek... (Pl. az egyik RAM-os tesztben is elég érdekes eredményeket hoztak ki a tesztből, amikor összevetettek igencsak eltérő tuningpotenciállal rendelkező RAM-okat, és utána ugyanolyan órajelen tesztelték őket, és ebből persze kihozták, hogy a legolcsóbb egyben a legjobb is, mivel azonos órajelen hasonló eredményeket produkált szinte az összes memória... :W)
    Szóval a lényeg, hogy éppen azért kérdeztelek meg titeket is, mert nem találtam normális összehasonlító tesztet (sajnos nem volt rá időm), és Ti nem látjátok olyan egyoldalúan a dolgokat. Meg egyébként is, viták eredményeként születhetnek meg végül egész jó döntések ebben az esetben...

    Már megrendeltem a Pioneer 215DBK-t! :K

    Egyébként ha már így felhívtad a figyelmemet arra, hogy mit NE csináljak, akkor melyik DVD-írót javasoltad volna?

    Szerk.: egyébként "a Pio "kicsit" nagyon fűrészfogas" mondatoddal netán arra szerettél volna utalni, hogy ebből bármilyen következtetésre lehetne jutni? :Y Mert ilyen alapon a "Samsung SH-S203D" lenne a teszt nyertese... (Mivel ez nem "fűrészfogas"...) :U
    Ha már nagy szavakat írsz le, amivel bizonyítani kívánod hozzáértésedet, akkor azt magyarázattal kellene alátámasztani...

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák