Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sestertius

    őstag

    válasz Speed® #58445 üzenetére

    Nem vagyok biztos benne, hogy elférne a ramoktól... Ami a képen van, az egy régi konfig, jelenleg asus maximus V extreme i7 3770k prcival, a proci vízzel kupak nélkül van hűtve. Mind a 4 foglalatban van ram, szóval... nem tudom.
    A hűtési teljesítményem oké, de nem vagyok sokkal előrébb hangban a vízzel a szivattyú miatt, másrészt már kisebb vagyonom van a vízhűtésben, harmadrészt meg koránt sem nyomom annyira a játékot, mint korábban, szóval dilemmázok a légre való vissza térésre. Szerettem anno nagyon a léghűtőket, csak a teljesítményük véges volt, ami fölött a víz jött. A nyári panel lakás szaunájában a húzott cucc játék alatt kívánta a jó hűtési teljesítményt... :D
    Ami a top volt nekem, mert nagyon jó teljesítménye volt és minden elfért mellette, az az Alpenföhn Himalaya volt. Pöpec volt...
    A kérdést csak azért dobtam fel, mert egyértelműen hűvösebben lehet tartani a procit közvetlenül a magon hűtve, jelenleg is úgy megy, szóval gondoltam ha van ilyen légben, komolyan eljátszok a gondolattal... :U

    Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

Új hozzászólás Aktív témák