-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
kem001
tag
eMag-on 217690 Ft most csak a Tablet. Bár ahogy látom ehhez nem adják a billentyűzetes tokot náluk, de ennyiért most ez a legkedvezőbb.
-
jaszy91
aktív tag
Hát ilyen áron sokkal jobb választás az iPad Air 11" 2024.
-
Ricardo
titán
-
Byga007
aktív tag
Szerintem korrekt gép. Én több mint 2 éve használok egy pad 5 -öt, nagyon meg vagyok vele elégedve, de szerettem volna fejlődni így nekem a pad 6 nem jöhetett szóba a snapdragon 870 miatt, nemsokkal gyorsabb mint a 860. Kijelző szinte ugyan az mint a pad 5 ben. Ahogy a pad 6s pro-rol láttam magyar videót, megfogott főleg így hogy tab plusz billentyű 250 ezer. Ha a billentyűzet árát levonom akkor az a kb 200 ezer nekem bőven megérős. Snapdragon 8 gen 2 ami tavalyi csúcshardver, itt nem is melegszik. Kijelző nagyobb lett, jobb tartalomfogyasztási felület, az hogy ips az egy dolog, de szebb mint a pad 5 panelja. Már lassan 1 hete nyúzom és igen reszponzív teljesítménnyel bír, nagyon bejövős, az hogy nincs benne sim támogatás az elviselhető mert itthon használom szinte sosem fogja elhagyni a házat így a wifi adott. A gps az meg még jobban sem kellene, hiszen kocsiba nemhiszem hogy sok ember rakná be navigálni ezz valljuk be. Nekem pad 5 ről megérte válltani.
-
Graphics
Jómunkásember
-
Ricardo
titán
Az Xiaomi márka felső kategória. Redmi, Poco nem jobb semmivel mint volt.
-
Lami66
addikt
A Xiami reklámnyomatása kb két éve (talán a Redmi 9-nél?) volt a csúcsponton. Ma már egész minimális a reklám. Valamelyik tesztben meg is jegyezte a tesztelő, hogy egy hét alatt nem találkozott reklámmal.
-
Ricardo
titán
Az attól függ mit használsz naponta

Nálam például a Redmi Note 9Pro esetében volt a gyári galériában, alkalmazáskezelőben....
-
Lami66
addikt
-
Ricardo
titán
Megértelek. Pont ilyenek miatt engedtem el a gyártót. Valahol sajnálom a dolgot, mert egyébként bírom/bírtam a termékeiket.
Gondolkodtam egy időben azon, mivel gyártanak (vagy ők, vagy a bérgyártók) mindent is, hogy a termékeikből összerakok egy "okosotthon" jellegű rendszert.
Most már örülök, hogy nem tettem. -
Dare2Live
félisten
amikor egy csengőhangot akarok állítani és arra beugrik a reklám... hányós smiley.
-
chipesz
őstag
Ha már végig az iPadhez van hasonlítva, ahol a másfél évvel ezelőtti tesztben nem volt kontraként megemlítve a jack csatlakozó és bővíthetőség hiánya, itt miért van? Úgy, hogy manapság ez (főleg a jack) egyáltalán nem jellemző - most hogy ez jó vagy sem, az lényegtelen. FM rádió hiánya is bekerülhetne emellett akkor már.
-
Ricardo
titán
"megtanult már a Xiaomi szoftvert írni most, hogy tablet fronton us belépett a prémium ligába vagy még mindig csak összevasvillázzák az egyébként nem rossz hardverelemeket"
Szerintem xiaominal romlik a helyzet sw fronton. Én emiatt meg az áremelkedés miatt összel 99% el is engedem a márkát.más: A pad 6 ~fele ennyi, annak annyiért elnézhető hogy vannak sws botlások. Ez viszont ennyiért hát sztem versenyképtelen ipaddel szemben. Én 99% rádobnák 50et és a vacsi új airt venném aztán avval a dolog egy 5-7évre letudva.
"Szerintem xiaominal romlik a helyzet sw fronton. Én emiatt meg az áremelkedés miatt összel 99% el is engedem a márkát."
Ezzel én is így vagyok.
Mondjuk a Poco vonal, az jó ár/érték arányt képvisel még, de a szoftver (reklámok tömege), ott sem túl megnyerő.
-
Dr.NX
veterán
Se sim, se tárhelybővítés...
Akkor ezt se nekem találták ki.
Valakinek javaslata, hogy ezt a kettőt tudja, és egy átlagfelhasználó igényeit kielégíti?
Filmnézés, böngészés, és azért játékot is vigyen.
PUBG, CoD, ilyenek.
iPad, Samsung nem játszik.
Most egy Huawei Matepad M5-öm van, de öreg már és lassú.De te is lassú vagy.
Attól függ mennyit szánsz rá. Amik szóba jöhetnek:
Honor Pad 9, Lenovo Tab P11 Gen2
Ha olcsóbban, akkor Alldocube iPlay 50 Pro. -
vilmose33
őstag
Köszönöm a tesztet.
-
pècsimunkás
addikt
-
pusszycat
nagyúr
-
cs.zs.
veterán
-
Hallosz
senior tag
Jó lett a(z összehasonlító) teszt, köszi. Fentebb már írták, karácsony környékén lehet majd jóáras ez a cucc.
-
Rigormortiis
veterán
"megtanult már a Xiaomi szoftvert írni most, hogy tablet fronton us belépett a prémium ligába vagy még mindig csak összevasvillázzák az egyébként nem rossz hardverelemeket"
Szerintem xiaominal romlik a helyzet sw fronton. Én emiatt meg az áremelkedés miatt összel 99% el is engedem a márkát.más: A pad 6 ~fele ennyi, annak annyiért elnézhető hogy vannak sws botlások. Ez viszont ennyiért hát sztem versenyképtelen ipaddel szemben. Én 99% rádobnák 50et és a vacsi új airt venném aztán avval a dolog egy 5-7évre letudva.
Így van. A Pad 6 jó vétel, több embernek is ajánlottam.
-
ghiottone
nagyúr
Frissítésekkel hogy állnak, meddig lesz támogatott? Lehet figyelmetlen voltam, de ezt nem láttam a tesztben.
-
joey04
titán
"megtanult már a Xiaomi szoftvert írni most, hogy tablet fronton us belépett a prémium ligába vagy még mindig csak összevasvillázzák az egyébként nem rossz hardverelemeket"
Szerintem xiaominal romlik a helyzet sw fronton. Én emiatt meg az áremelkedés miatt összel 99% el is engedem a márkát.más: A pad 6 ~fele ennyi, annak annyiért elnézhető hogy vannak sws botlások. Ez viszont ennyiért hát sztem versenyképtelen ipaddel szemben. Én 99% rádobnák 50et és a vacsi új airt venném aztán avval a dolog egy 5-7évre letudva.
attól függ egyébként melyik márkához képest mérjük szoftveresen. egy vivo féle funtouch-hoz képest nagyon jó a hyper os. egy one ui mellett meg nem.
-
joey04
titán
Kopiznak már 20 éve. Ez újdonság valakinek?
Rosszul látod, nem az a bajom, hogy szóváteszi a tesztelő a kopizást. De azt el lehetett volna intézni egy ötsoros mérgelődésben. És akkor nem szólok egy szót se. Így meg Xiaomi tablet teszt helyett lett egy ipad áttekintés, ami nyomokban Xiaomit tartalmaz. Szerinted a potenciális érdeklődőket mennyire érdekli, hogy melyik animáció melyik ipados verzióból lett koppintva? Ez 99%-ban csak az ioldalról idelátogatókat érdekli, ők meg amúgy sem szeretnének ilyen tabletet venni. De legalább képbe kerültek az ájpedek és az ájpedóesz verzióival, animációival, és egyéb funkcióival, amit esetleg még eddig nem tudtak.nem értek egyet.

-
Dare2Live
félisten
Ennyi pénzért IPS? Persze jó fajta, én is szerettem a Pad 5öt, de az nem ennyibe került. A ceruza mennyire reszponzív? A Tab 5höz vettem, de rajzolás közben volt egy kis csúszás a válaszidőben a kijelzőhöz érintéskor. Meg lehetett szokni, de az S-Penhez képest nem ugyanaz a minőség. Szintén probléma volt vonalas "lapra" jegyzeteléskor, hogy a projekt elmentésekor egy millit elhúzta a szöveget és így már a vonalra lógott. Neten is írták ezt a hibát, megoldás nélkül. Na és a klasszikus Netflix L1 kanossza. Hol volt fhd műsor, hol nem aztán lehetett állandóan cachet üríteni, újra bejelentkezni.
Máshogy kérdezem: megtanult már a Xiaomi szoftvert írni most, hogy tablet fronton us belépett a prémium ligába vagy még mindig csak összevasvillázzák az egyébként nem rossz hardverelemeket?
"megtanult már a Xiaomi szoftvert írni most, hogy tablet fronton us belépett a prémium ligába vagy még mindig csak összevasvillázzák az egyébként nem rossz hardverelemeket"
Szerintem xiaominal romlik a helyzet sw fronton. Én emiatt meg az áremelkedés miatt összel 99% el is engedem a márkát.más: A pad 6 ~fele ennyi, annak annyiért elnézhető hogy vannak sws botlások. Ez viszont ennyiért hát sztem versenyképtelen ipaddel szemben. Én 99% rádobnák 50et és a vacsi új airt venném aztán avval a dolog egy 5-7évre letudva.
-
janeszgol
félisten
Best buy, mint a Pad 5 es Pad 6.
Aki nem vesz egyet az... -
Rigormortiis
veterán
Ennyi pénzért IPS? Persze jó fajta, én is szerettem a Pad 5öt, de az nem ennyibe került. A ceruza mennyire reszponzív? A Tab 5höz vettem, de rajzolás közben volt egy kis csúszás a válaszidőben a kijelzőhöz érintéskor. Meg lehetett szokni, de az S-Penhez képest nem ugyanaz a minőség. Szintén probléma volt vonalas "lapra" jegyzeteléskor, hogy a projekt elmentésekor egy millit elhúzta a szöveget és így már a vonalra lógott. Neten is írták ezt a hibát, megoldás nélkül. Na és a klasszikus Netflix L1 kanossza. Hol volt fhd műsor, hol nem aztán lehetett állandóan cachet üríteni, újra bejelentkezni.
Máshogy kérdezem: megtanult már a Xiaomi szoftvert írni most, hogy tablet fronton us belépett a prémium ligába vagy még mindig csak összevasvillázzák az egyébként nem rossz hardverelemeket?
-
LassuGabor
újonc
Se sim, se tárhelybővítés...
Akkor ezt se nekem találták ki.
Valakinek javaslata, hogy ezt a kettőt tudja, és egy átlagfelhasználó igényeit kielégíti?
Filmnézés, böngészés, és azért játékot is vigyen.
PUBG, CoD, ilyenek.
iPad, Samsung nem játszik.
Most egy Huawei Matepad M5-öm van, de öreg már és lassú. -
Lami66
addikt
Kopiznak már 20 éve. Ez újdonság valakinek?
Rosszul látod, nem az a bajom, hogy szóváteszi a tesztelő a kopizást. De azt el lehetett volna intézni egy ötsoros mérgelődésben. És akkor nem szólok egy szót se. Így meg Xiaomi tablet teszt helyett lett egy ipad áttekintés, ami nyomokban Xiaomit tartalmaz. Szerinted a potenciális érdeklődőket mennyire érdekli, hogy melyik animáció melyik ipados verzióból lett koppintva? Ez 99%-ban csak az ioldalról idelátogatókat érdekli, ők meg amúgy sem szeretnének ilyen tabletet venni. De legalább képbe kerültek az ájpedek és az ájpedóesz verzióival, animációival, és egyéb funkcióival, amit esetleg még eddig nem tudtak. -
Predatorr
őstag
Végre az 1. 2 szakaszban kiemelve, miért ne vegye meg az ember!
-
pusszycat
nagyúr
Előbb egy kenyérsütővel
Az más tészta.
-
joey04
titán
-
Luck Dragon
támogató
-
cs.zs.
veterán
Nem védem az eszközt, nem én vagyok a célközönsége.
Nekem csak az a fura, hogy a kijelző adatai (671 nit + 93,7% sRGB) nem dícséretként hangzottak el. Tabletek kijelzőit soha nem telefonokhoz hasonlítottuk, hanem laptopokhoz. Laptop/tablet mezőnyben ezek nagyon szép adatok. Sok drágább laptopban is ettől sokkal fosabb kijelző van. -
NomAd_82
aktív tag
Ezért van az alábbi vicc:
Hogyan mondod kínaiul, hogy eredeti? Sehogy.
nagyon durván megy a copy de láttunk már hasonlókat itt is és ott is. -
pusszycat
nagyúr
Mikor érkezik ?
Szeptember. Meglepem magam vele karácsonyra.
-
Luck Dragon
támogató
-
PirosHello
senior tag
"*A képfrissítés automatikusan 30/48/50/60/90/120/144 Hz-re áll be a Xiaomi Pad 6S Pro 12.4-en, az aktuális helyzettől függően. A felhasználók manuálisan is beállíthatják a képfrissítést 60/90/144 Hz-re." A fenti szöveget a Xiaomi Magyarország hivatalos oldaláról másoltam, nincs 60 helyett 55 Hz-es mód, ahogy Dani írta (38, 40 és 50 van).
Nekem Tab S7+ van, annyira hozzászoktam a 16:10-es amoledhez, hogy nem cserélném le 3:2 képarányú IPS LCD gépre (főleg filmnézésre használom).
Egy Snapi 8gen2-es procit összehasonlítani egy exy1380-as procival szerintem felesleges. Én a tesztbe a Tab S8+ tettem volna be, hogy almát hasonlítsunk össze almával (tudom, az pont annyival drágább ennél a cuccnál, mint amennyivel az S9FE+ olcsóbb, de az betudható az amolednek és a márkának és a DeX-nek).
Nincs benne GPS? WTF?Az "almát hasonlítsuk össze almával" nem célzás semmire, csak egy mondás.
Mielőtt valaki belekötne, nincs "almás" cuccom, mindig azt veszem, amire épp van pénzem 
-
pusszycat
nagyúr
Lehet még egyszer lesz Xiaomi kütyüm, mert ez nagyon tetszik .
Ne butáskodj mikor jön a Xiaomi Pad 7 Pro Oled kijelzővel. Én megvárom mert most úgy is a telefont cserélem le.
-
joey04
titán
-
joey04
titán
Nagyon durván rámentek az iOS copyra, ami nem csak ciki, de 1:1-ben átvették az elcseszett dolgokat is. Tényleg a Samsung a példa, hogy kell egyedi felületet csinálni, ami több szempontból jobb is mint az ios.
-
kbyte1024
veterán
Jó lesz ez,kicsit később. Jelenleg pad5-m vqn és hibátlan. A GPS kisporolását én se értem.
-
PirosHello
senior tag
A szoftver szerint 55-ön megy a gép, azért szerepel az az érték a cikkben, de benne van, hogy 50 a valós, csak többet ír ki, láttunk már hasonlót. Beleírom abba a mondatba.
Köszönöm
-
viragdani01
HÁZIGAZDA
"*A képfrissítés automatikusan 30/48/50/60/90/120/144 Hz-re áll be a Xiaomi Pad 6S Pro 12.4-en, az aktuális helyzettől függően. A felhasználók manuálisan is beállíthatják a képfrissítést 60/90/144 Hz-re." A fenti szöveget a Xiaomi Magyarország hivatalos oldaláról másoltam, nincs 60 helyett 55 Hz-es mód, ahogy Dani írta (38, 40 és 50 van).
Nekem Tab S7+ van, annyira hozzászoktam a 16:10-es amoledhez, hogy nem cserélném le 3:2 képarányú IPS LCD gépre (főleg filmnézésre használom).
Egy Snapi 8gen2-es procit összehasonlítani egy exy1380-as procival szerintem felesleges. Én a tesztbe a Tab S8+ tettem volna be, hogy almát hasonlítsunk össze almával (tudom, az pont annyival drágább ennél a cuccnál, mint amennyivel az S9FE+ olcsóbb, de az betudható az amolednek és a márkának és a DeX-nek).
Nincs benne GPS? WTF?A szoftver szerint 55-ön megy a gép, azért szerepel az az érték a cikkben, de benne van, hogy 50 a valós, csak többet ír ki, láttunk már hasonlót. Beleírom abba a mondatba.
-
PirosHello
senior tag
"*A képfrissítés automatikusan 30/48/50/60/90/120/144 Hz-re áll be a Xiaomi Pad 6S Pro 12.4-en, az aktuális helyzettől függően. A felhasználók manuálisan is beállíthatják a képfrissítést 60/90/144 Hz-re." A fenti szöveget a Xiaomi Magyarország hivatalos oldaláról másoltam, nincs 60 helyett 55 Hz-es mód, ahogy Dani írta (38, 40 és 50 van).
Nekem Tab S7+ van, annyira hozzászoktam a 16:10-es amoledhez, hogy nem cserélném le 3:2 képarányú IPS LCD gépre (főleg filmnézésre használom).
Egy Snapi 8gen2-es procit összehasonlítani egy exy1380-as procival szerintem felesleges. Én a tesztbe a Tab S8+ tettem volna be, hogy almát hasonlítsunk össze almával (tudom, az pont annyival drágább ennél a cuccnál, mint amennyivel az S9FE+ olcsóbb, de az betudható az amolednek és a márkának és a DeX-nek).
Nincs benne GPS? WTF? -
Luck Dragon
támogató
Lehet még egyszer lesz Xiaomi kütyüm, mert ez nagyon tetszik .
-
.Szaki.
addikt
-
Lami66
addikt
-
elmo
aktív tag
-
Lami66
addikt
A kamerás fejezetben találtam egy hibát: egyszer sincs leírva az ipad.
-
Pro Koryak
addikt
Most több helyen 249e-ért benne van a billentyűzet is, van ahol 229e -21%-ért elhozható csak az alapgép.
Mondjuk lehetne 13" vagy kicsit nagyobb...
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Lenovo Miix 2 11 tablet - Áfás számlával
- Eladó sárga iPad 10 64GB szép állapotban
- VADIÚJ Microsoft Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 512GB Tüzes Ezüst gar:2027.04.10.
- BESZÁMÍTÁS! Apple iPad 9th Gen 64GB Wifi 64GB tablet garanciával hibátlan működéssel
- Apple Magic Keyboard iPad Pro 13" - US - fekete - 2 ÉV GARI
- Akció! Lenovo Yoga X380. I7 8550H / 16GB DDR4 / 256 GB SSD.-
- Keresünk iPhone 16/16e/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max
- Beszámítás! Logitech G920 Driving Force Racing kormányszett + váltó garanciával hibátlan működéssel
- 261 - Lenovo LOQ (17IRX10) - Intel Core i7-14700HX, RTX 5070
- Ducky One 3 Pure White/PBT/DE/Cherry RGB Silent Red switch (Space nem működik)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Mielőtt valaki belekötne, nincs "almás" cuccom, mindig azt veszem, amire épp van pénzem

