Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz MasterDeeJay #91817 üzenetére

    Szerintem részben a plate-et is hallod, de amíg kellemes a fülednek, addig semmi probléma sincsen ezzel, a clicky az clicky.

    Kár, hogy nem SKCM White, így remélem, hogy ahhoz közeli élményt ad. Akad itthon azzal megépített billentyűzet, a legjobb clicky kapcsoló, amit próbáltam, mind hangra, mind érzetre, a click jacketes kapcsolókat hagyjuk, azok még MX-en belül sem túl nagy számok, de a click baros Boxokhoz képest is külön kategória a click leaf miatt (igaz, a clicky Szent Grálnak tartott SKCM Blue-val még nem találkoztam).

    Pár éve nem is gondoltam volna, hogy milyen elterjedtek voltak a 90-es években az Alps klónok (a legkitartóbb Tai-Hao APC még ma is kapható, és persze ott van a teljes Matias paletta), aztán nemrégiben beleástam magam a témába valamennyire, mert netes képek alapján ment a barkochba egy ismerőssel, hogy mi lehet abban a két zacskóban, amit a szekrényében talált (kétféle APC volt).

    Elméletileg pedig white alps-nak kellene lennie.
    Úgy nézem, sokféle kapcsolóval szerelték, ahogyan azt a Focust is kétfélével. Irigyellek azért a 2000 Plusért.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák