Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LZs?!

    aktív tag

    Sziasztok,

    Valami belső elgyengülésből kifolyólag elkezdtem hobbi-autót keresni; nincs konkrétum, olyasvalamit keresek, aminek ki lehet nyomni a szemét 'kvázi' büntetlenül csendes nyári estéken, illetve vidéki néptelen utakon.

    Három kategóriát állítottam fel eddig, ami mutatja is a történet kronológiai kibontakozását.

    1) Roadster - motor helyett, mivel én már teszem le a nagymotoros jogsit

    Fiat Barchetta (örök szerelem, erős átíveléssel a 3. kategóriába)

    Mazda MX-5 NB - 'alap' kiindulási pont

    MR 2 - lásd MX-5

    BMW Z3 - ez motorizáltságtól, állapottól függően átívelhet a 3. kategóriába is

    MG F - esetleg, t.i. bírom a brit hülyéket

    2) Krúzolás/kanyarodás inkább stílussal, mint nyers karakterisztikával és Kg/Le aránnyal

    MG ZT 2.5 V6

    MG ZR 1.8 - esetleg, és akkor is csak 3 ajtósban

    AR 156 2.5 V6 - csak szedán

    AR GTV 2.0 TS - 3.0 V6 - esetleg Spider, de inkább a motor legyen nagyobb, mint a tető kevesebb

    AR 166 3.0 - manuális 'csótányszemű'

    3) Megtartós, kb. 5M vételárral bezárólag

    Porsche Boxter 2.5 - 2.7 @2000's

    Lexus SC 430

    Éves 5-6e km-t lenne használva; az 1-2. kategóriák a 'megveszem és használom, amíg tart' jegyében (rutin karbantartással, ofc), és amikor beáll/leáll/törik, akkor piac/kuka.

    A 3. kategória, amit már életben is tartanék...ellenben ezzel várnék, hátha az elkövetkező időszak feldúsítja a piacot.

    A GT után erősen húz a szívem még egy / egy másik Alfa után (és a márkára van bejáratott szerviz háttér), ugyanakkor miután már volt Alfa-m, így kipróbálnék 'valami mást'

    Lenne bármi meglátásotok akár márka, akár típus alapján?

    Elsősorban AR-n túl, mivel azzal nagyjából képben vagyok.

    Köszi szépen előre is.

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák