Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz Devas #123956 üzenetére

    én inkbb vettem volna sima i5 procit vagy r5-öt és akkro kijön a 1070-is föleg r5-el még tuning is opcio sima i5nél nem de eröben sokat nem buksz sima i5 vs tuning i5 között persze tuningolva már igen de anélkül minimális, árban viszont nem mindegy, mert egyiknél kijön egy 1070 is
    én játékra mindenféleképen föleg ha tudom hgoy késöbb veszek egy jobb procit akkor a procibol vettem volna egy i3-mat vagy egy g4560-at és melé z270 lap és gtx1070 persze hülyén nézne ki de ha tudom hogy veszek uj proocit késöbb akkor ez jobb utt, nem 2 dolgott kell meg venni ujra hanem csak 1-et föleg játékra,
    persze az is amit irtál járhato csak akkor a 1060-at elkell adni ami a mostani árfoylam miatt nem hogy 97e-30% de még 65e ft-ot ah fog érni decemberre lehet már akkro sokat mondtam, mert kezdik elárasztani a bányász karik a apiacot, és jön a vega stb, árak csökenni fognak ha tetszik ha nem. igy azon már bukot,
    persze még 1 lehetöség adot vesz elsöre egy i7 7700k-t és melé egy gtx1050ti-t 47e ért , majd gyüjrt és vesz késöbb 1070 1080-at
    csak tudatában anank, hogy játékra van használva szeirntem 10böl több mint 5-en a vga-t mondanák, hogy abbol kell erösebet venni már elsöre .

    1060 3gb elég elb.. széria. kevés vram miatt limitbe ütközül amia 6gb-nál nincsen, persze azért jobb mint az 1050ti de a vram limit miatt kb amenyit nyesz anynit buksz is.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák