Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Fritz Teufel #966 üzenetére

    Szia!

    Ez aztán a meglepetés, de már tudjuk az okát is, miért voltál felszívódva! ;] Windóz, aham ez mindent megmagyaráz.

    nem BIOS-os, hanem UEFI-s

    Ó hát ennek sok Archos nagyon fog örülni, mert régóta megy a térítés, hogy UEFI-t kell használni, mert az.....szóval az az UEFI. Én is tettem pár próbát vele, de a HP 8xxx Elitebook sorozatnál elég érdekesen működik, így azóta is maradtam Legacy-nál.

    Reménykedj, hogy a Dell jobban áll hozzá, bár ha itt csak UEFI van, akkor nem lehet túl sok gond.

    A Manjaro weboldala is többször változott az idők során, nézegesd meg, szerintem maga a telepítés annyira egyszerű, hogy még egy többszörös exwinesnek sem lehet probléma.

    SSHD van abba a gépbe ezek szerint? Megmondod mekkora méretre gondoltál, SSD választásban tudunk segíteni, Frawly koma nagy szaki ott én meg napi szinten olvasgatom, így tulajdonképpen felszívom az összes okosságot onnan. :D Szóval pénz és méret! M.2 Sata-s SSD-t akarsz, nem Sata3-ast.

    Amúgy ebben az esetben érdemesebb lenne teljesen külön meghajtóra rakni a Linuxot, gyanítom ezt szeretnéd.

    ebből a háromból akarsz szerintem választani bestbuy ár/méret szempontból is és a topikban ajánlottak is ezek:
    [link]
    [link]
    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák