Hirdetés
-
PROHARDVER!
A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:
1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)
Új hozzászólás Aktív témák
-
nofi
addikt
válasz
LógaGéza
#22544
üzenetére
Megnéztem diskpart-tal és GPT-be van formázva az SSDm. Az "efi" partíció tulajdonképpen egy ilyen rendszernek elkülönített szelet?
Most lehet hülyeséget kérdezek, de elvileg a Windows 8.1-em használ egy 100 megás system reserved partíciót. Az OSX-nek is kell egy ilyen elkülönített, vagy csak az ugyanazon SSD-re telepített Windows miatt kell efi továbbra is?
Először az OSX-et gondoltam telepíteni és utána tenném fel mellé SSD-re a Windowst újra, csak ugyebár egy másik partícióra. Gondolom ilyenkor automatikusan az OSX indul, de meg tudom szakítani a bootolást és átnyargalhatok Windowsra ha úgy támad kedvem. Mielőtt itt nagyon belemennék az első hszben található telepítési útmutató alapján érdemes elindulnom, vagy van esetleg más ajánlott kötelező olvasmány a témában?
-
nofi
addikt
válasz
LógaGéza
#22544
üzenetére
blokad és LógaGéza
Nagyon szépen köszönöm a részletes információkat! Rengeteg hasznos dolgot írtatok, lesz minek utánajárnom
HDMI-nál csak a képátvitelt használom, tehát lehet megpróbálom mégis a patchelést. Ha már készen állok, akkor lehet megkresnélek a disk image-el kapcsolatban 
RaZroX
Igen ezt sejtem, abszolút csak körülnéznék benne, mert eddig pár percnél többet nem töltöttem OSX rendszerben.
Új hozzászólás Aktív témák
- Revolut
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Teljesen a játékosok szolgálatában
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Nintendo Switch 2
- PlayStation 5
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3661, 100% Akkum
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3516, 94% Akkumulátor
- Samsung Galaxy A17 5G / 8/256GB / 12Hó Garancia / Kártyafüggetlen / Akku 100%
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B85M-G B85 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest


Tudnál ajánlani valami olyan progit ami jó? Köszi!
HDMI-nál csak a képátvitelt használom, tehát lehet megpróbálom mégis a patchelést. Ha már készen állok, akkor lehet megkresnélek a disk image-el kapcsolatban 
tlac

