Aktív témák
-
Kakaduku
senior tag
Látom, hogy már egy éve nem írt ide senki,de azért megkísérelem a dolgot, hátha észreveszi valaki.
Olvastam, hogy az egér nem egy gamer egér. Ez mire alapozva lett kijelentve? Ez csak egykérdés, mivel most fog a napokban megjönni a cucc és én játszani is szeretnék vele. Elméletileg azt mondják, hogy jó játékra is. -
sanzi89
addikt
Én ellenben kifejezetten szeretem az egeret. Nem egy gamer egér, de azért az, hogy alkalmatlan nem gyenge túlzás.
-
WD40
aktív tag
Sziasztok!
Érdekelne, hogy ez az LX8-as egér mennyire használható? És, hogy a billentyűzet mennyire kényelmes/kényelmetlen gépelésre/játékra?
Akinek ilyen szettje van, ne fogja vissza magátMert billemtyűzet/egér vásárlás előtt állok, szempont, hogy ne A4 tech és Trust legyen, valamint száműzöm a vezetékeket.
Válaszaitokat köszönöm! -
szintén zenész, elhagytam a mini receivert. valami ötlet, hogy hol lehet beszerezni egy ilyet?
-
Csokibácsi
tag
hát ugy van beállítva de akkor is az ie-t dobja
-
nyunyu
félisten
válasz
Csokibácsi #2 üzenetére
Be kene allitani a Mozillat, hogy o legyen a default bongeszo...
-
Csokibácsi
tag
hi all
vki nem tudja hogyan kell beállítani hogy ha weboldalt nyitok meg az egyik funkcióbillel akkor nem ie-vel nyissa meg hanem mozillával?
köszi
üdv: Csoki -
GApollo
csendes tag
Sziasztok!
Körülbelül egy hete vettem egy a címben szereplő billentyűzet+egér párost. Az elmúlt hétvégén költözés közben sajnos megsérült a hozzá tartozó Mini Receiver és azóta nem tudom használni.
[link]
A kép jobb oldalán látható az a kis USB-s eszköz.
Garanciára sajnos nem tudom visszavinni, mert látszik rajta hogy nem gyári hibás.
Felhívtam a gyártó helyi képviseletét, de azt mondták hogy ebből a típusból nincs ilyenük raktáron, próbáljam meg 2-3 hónap múlvaA kérésem az lenne, hogy ha esetleg bárkinek lenne valami ötlete hogy milyen módon tudnám megjavíttatni, vagy esetleg hol tudnék egy ilyen eszközt szerezni, válaszoljon.
Egyébként a cucc amíg tudtam használni nagyon jó benyomást tett rám, mindenkinek tudom ajánlani, amennyiben vigyáz a Mini Receiver-re
Előre is köszönöm a segítséget!
Aktív témák
- PlayStation 5
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Milyen okostelefont vegyek?
- OLED monitor topic
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Projektor topic
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Autós topik
- Óra topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- Bomba ár! HP Pavilion G6 - i5-2G I 4GB I 120GB SSD I Radeon I 15,6" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Bomba Ár! HP ProBook 650 G1 - i3-4GEN I 4GB I 120GB SSD I 15,6" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! HP ProBook 6570B - i5-3GEN I 4GB I 320GB I 15,6" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! HP ProBook 6560B - i5-2GEN I 4GB I 320GB I 15,6" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! Acer Aspire A717 - i7-8750H I 16GB I 256SSD I 17,3" FHD I GTX1050 4GB I Cam I W11 I Gari!
- AKCIÓ! Lenovo Legion Slim 5 Gamer notebook - R7 7435HS 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GB GDDR6 WIN11
- Huawei Nova 9 SE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- PlayStation Network (PSN) ajándékkártyák, feltöltőkártyák áron alul!
- HP ZBook Studio G8 WorkStation i7-11850H 32GB 512GB Nvidia Quadro T1200 15.6 400NIT 100% sRGB Garis!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3128
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest