- A Seenda ollós klaviatúrája a Microsoft Sculpt Ergonomic Keyboard nyomdokain jár
- Gamescom 2025: Itt a legújabb Gaming NUC
- Cicomától mentes Palit GeForce RTX 5060 a kevésbé tágas gépházak gazdáinak
- Eldőlt: nem építhetnek hátsó kaput az Apple termékekbe a britek
- Kvantumcéghez csatlakozott a Nokia korábbi vezérigazgatója
- Milyen notebookot vegyek?
- LG LCD és LED TV-k
- Milyen TV-t vegyek?
- OLED TV topic
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Milyen házat vegyek?
- Az Xbox égisze alatt oldaná meg a PC-s játékosok legnagyobb gondját a Microsoft
- Bluetooth hangszórók
-
PROHARDVER!
A Linux Mint bemutatása
Új hozzászólás Aktív témák
-
kriszpontaz
veterán
Itt nem csak az a baj hogy a partíció sérült, hanem szektor olvasási hibát ír, tehát a HDD hamarosan kuka, valószínűleg linux telepítés alatt is lefossa a bokáját szegény. Ha sikerül formáznod, vissza tudod csatolni a partíciót, de kérdés hogy mikor áll be újra a rendszer mint most.
-
kriszpontaz
veterán
Ha úgy egyszerűbb, egy másik Win-t futtató gépre rádugva a winyót, külső házban, EZZEL a programmal olvasni tudod az összes ext fájlrendszerű partíciót (telepített rendszertől függetlenül) és másolhatsz is róla.
Persze van más pogi is erre.A LIVE CD-ről bootolva elvileg látnia kellene a rendszernek az összes HDD partíciót, rendszertől függetlenül. Onnan meg már csak egy külső, vagy másodlagos HDD kell amire másolni tudsz.
Linux telepítő alól is ki lehet adni formázási parancsot egyes meghajtókra, anélkül, hogy a többit veszélyeztetné, de jól kell megadni a csatolási pontokat és a GRUB helyét újratelepítéskor.
-
kriszpontaz
veterán
Nekem ez HDD szektorhibának tűnik, lemez elérési hiba (I/O error, sda (sda10) )
Próbálj először kábelt cserélni, majd ha az sem OK, akkor LIVE CD/DVD-ről boot, Disks Utility-vel ellenőriztetni a lemezt (sda), esetlegesen ha tudod, a SMART értékeket kiolvasni.
Ha el tudod érni a lemezt, valószínű olvasás tesztnél hibát fog dobni. Ments le róla mindent (akár külső HDD házban) amit csak tudsz.
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux Mint-et használó kezdők és haladók valamint a még csak azzal ismerkedők számára.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját! -> [link]
- 27%-OS ÁFÁS SZÁMLA I Jogtiszta Microsoft digitális és fizikai termékek I DIGITALKEYZ.COM
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- PC Game Pass előfizetés
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- ROBUX ÁRON ALUL - VÁSÁROLJ ROBLOX ROBUXOT MÉG MA, ELKÉPESZTŐ KEDVEZMÉNNYEL (Bármilyen platformra)
- Bomba ár! Toshiba Satellite Pro R50-C - i3-6G I 4GB I 128GB SSD I 15,6" I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS VS228DE FHD TN 5ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! iPhone X/iPhone Xs/iPhone XR/iPhone Xs Max
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3241
- Azonnali készpénzes INTEL CPU NVIDIA VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest