- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Házimozi belépő szinten
- Plazma TV topic
- A Windows 11 lett az úr az asztali PC-k piacán
- TCL LCD és LED TV-k
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
-
PROHARDVER!
Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel
Új hozzászólás Aktív témák
-
zsolt734
tag
CAD, illetve CAE, valamint az ezek alá fejlesztett adatbázisokat kezelő programok. Linuxra nincs egyik se, ezt az utat a hazai disztribútoroknál, illetve ahol nem volt, a fejlesztőknél már végigjártam. Ennek az eredménye lett, hogy ha a Win7 mellett döntök, akkor -akinek van- térítésmentesen biztosítja a programjának a 64bit-es verzióját.
Köszönöm Neked, illetve a többieknek is a válaszokat! Még gondolkozom rajta, mit is lépjük.
-
zsolt734
tag
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni Linux vs. Win7 témában. A jelenlegi helyzet röviden: vállalkozás két számítógéppel, legális technológiai programok, sok 100eFt értékben, WinXP. Mivel a programok, amiket használunk, erőforrás igényesek, valamint a gépek már elavultak (Athlon XP 3200+, stb.). Döntésünk, hogy új gépek kellenek, új, 64bites oprendszerrel (szoftvereink között többet le tudunk ingyen cserélni 64bit-esre). A nagy kérdés, hogy kb. 100eFt értékben ez Win7 legyen, vagy ingyenesen Linux.
Mivel informatikai vénánk van egy kevés, kolléga pedig régebben (5-6 éve) foglalkozott már Linux-szal, ezért a Linux "mássága" pl. XP-hez képest nem nagy gond, viszont a Windows kompatibilis programjainkat tudjuk rendesen futtatni VirtualBox-ból vagy WINE-ból? Mint említettem, ezek erőforrás igényes programok, egyik-másik USB-s hardware key-vel.
Szerintetek érdemes lenne megpróbálkoznunk a Linux-szal, vagy maradjunk inkább a Win7-nél? Időnk kísérletezésre nem sok van, mivel ugye az idő pénz, a családnak meg enni kell...Előre is köszönjük segítségeteket!
Üdv.:
Zsolt
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux disztribúciókkal még csak ismerkedők számára. A szerveres kérdések nem ebbe a topicba tartoznak.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
Haladó Linuxos kérdések topikja.
Linux felhasználók OFF topikja
Milyen program ami... [link]
Shell script kérdésekkel látogassatok el a topikjába
- Vélemény Ubuntu 20.04 LTS
- Vélemény Linux Mint Debian Edition 4
- Tudástár MX-Linux 19
- Bemutató Linux a mindennapokban: Manjaro KDE
- Bemutató Linux a mindennapokban
- Hír Zöld utat adott a nyílt forráskódú Linux meghajtóknak az NVIDIA
- Hír A Steam Play hozza el a Windowsra írt játékokat Linuxra
- Hír Hova jut a világ? Linuxot kínál a Windows Store!
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Windows 10
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Windows 11
- Digitális Állampolgárság Program DÁP
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Honor Magic V3 - mágikus realizmus
- Yettel topik
- Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia topik
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Csere-Beszámítás! Felsőkategóriás számítógép PC Játékra! I9 13900KF / RTX 4080 / 32GB RAM / 1TB SSD
- Veszünk: PS5 Fat/Slim/Digital/Pro konzolt, játékokat, Portalt stb. Kérj ajánlatot!
- ÁRCSÖKKENTÉS TP-Link Archer C1200 Router eladó (1200 Mb/s Wi-Fi)
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest