Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz OldAkita #85440 üzenetére

    Nem tudtam hogy van ilyen

    Ne szórakozz már! ;] Linux Mint-ben minden van! :K

    Tibikomám

    Annyira ne alélj el attól a KDE-től ám. :N Ha már ilyen balfék vagyok, hogy erre a gépre telepítettem a Manjaro-t, pedig a Dell Precision-ra akartam alapból....

    560MB-on állt, de ahogy bekapcs a Spectatle, már felugrott, ezt magyarázom régóta, hiába alacsonyabbról indul, a legapróbb katt is felviszi egyből +100MB-tal a RAM használatot. De nyilván nincs sok jelentősége, csak ha már felraktam, megmutattam neked. :P

    (#85442) K0zm0

    Ha már telepítgetek, gondoltam megnézem ezt a Tiny Core valamit, 20MB az iso mérete, nem nagy ügy, kiírtam penre, boot....aztán kernel panic...szóval a kísérlet kampeca lett.

    Amúgy Manjaro KDE-n csak nekem folyik ki a szemem? FF-on már optimalizáltam a fontokat, de eddig...plusz a nyamvast rendszerbeállításokban telepítés alatt keresgéltem a háttérkép cserét....hát nem kivették és egy külön alapp-ban kell beállítani!?

    AMúgy fennhagyom a HP 8570p-n most már, meglátjuk mi történik, ha mondjuk a Mint-en kernel upgrade lesz...eddig kernel panic-kal örökös kampeca lett a jó öreg Manjaro.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák