Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Dave™ #57770 üzenetére

    Mivel te úgyis Debian/Mint/Ubuntu szemüveggel nézel mindent, nem várom hogy megértsd,

    Lehet, hogy szerinted nem értettem meg, de már használtam évekkel ezelőtt is AUR-t alkalmazó disztrót, azért minimál fogalmam csak van róla. Nincs vele semmi bajom, az Arch vonalasok tartják használhatatlannak inkább a PPA-kat. ;] Én még soha nem kűzdöttem PPA-val, igaz csak a megszokottakat veszem fel, viszont ugyanezen programok AUR-ból való elérése volt éppen nyűgösebb, mikor Chakra-t és Manjaro-t használtam.
    Nekem mindkét módszer megfelel, a PPA 3 parancssor bemásolása, ez igaz, cserébe ping és már fenn is van, ha jól emlékszem nem olyan hosszú idő alatt AUR-ból is felment ugyanaz, amikor már rátaláltam. El tudom fogadni, hogy a két csomagkezelő rendszer mást használ, és volna rá egymilám, hogy mindenki azt dicséri, amit használ, ez normális. Sok értelme nincs összehasonlítgatni, mivel adja magát, hogy mit tudsz használni.

    Bob
    Meg a másik fele hogy sokan felvesznek mindenféle kísérleti repo-t, ahol még a beta verziót sem elért programok vannak :D

    AUR-ban csak stable programok vannak? Ja igen, maga a rendszer is stable :D . Hogyne, rolling meg Ragnar tesója volt.

Új hozzászólás Aktív témák